Svátek má: Berta

Komentáře

„Pomýlení“ papeže Františka?

Z mnoha míst celé Evropy přicházejí stále častější zprávy o množících se útocích náboženských fanatiků, kteří noži bodají do lidí na chodníku nebo do nich najíždějí auty, s cílem co nejvíce jich zabít. Útočí jako zběsilí.

K vraždění už nepotřebují výbušniny ani střelné zbraně. Stačí jim vzít  si lidmi běžně užívané výrobky. Předem jsou prakticky neodhalitelní.

Současně  proudí do Evropy davy migrantů. Do Itálie, do Španělska, nově i přes Černé moře do Rumunska. Za vydatné pomoci „proradných“ humanitárních organizací, které  se navenek prezentují nezištnou pomocí potřebným, ve skutečnosti ale páchají zlo. A my jim za to platíme!

Dnes už je jasné, že tento „chaos“ byl způsoben   především nezodpovědnou  politikou  USA a jejich spojenců při šíření demokracie v různých koutech světa „ohněm a mečem“.


Ale co dál?
Je potřeba okamžitě přistoupit k razantním opatřením. I kdyby měly jít lodě zmíněných  „neziskovek“, které odmítají přítomnost policie na svých palubách, ke dnu.

Některé státy Evropy s početnými muslimskými komunitami, jako např. Francie a  Velká Británie, jsou již pravděpodobně „ztraceny“.  A je jasné, že už ani Německo „to  nezvládne“. I kdyby se kancléřka Merkelová stavěla na hlavu.

Ale my snad ještě máme šanci se islamizaci ubránit. Malou, ale přece. Neměli jsme kolonie, nikoho jsme nebombardovali, zatím k nám nikdo nechce. Ale to bude platit jen do té doby, než se „vítačské“ země migranty přesytí. Pak bude řada i  na nás.  Proto  musíme jednat rychle.  Ochrana našich hranic je prioritou číslo jedna.

Domníval  jsem se, že by k záchraně křesťanské civilizace mohla významně  přispět katolická církev. Jako silná protiváha k islámu.

I proto mě děsivé prohlášení papeže Františka, že „zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost“ zasáhlo jako blesk z čistého nebe.

Tak se nám  po kancléřce Merkelové možná  „zbláznil“ i papež František.

Bůh s námi!

Zdeněk Lanz

Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: