Svátek má: Kamila

Komentáře

Budou použity jaderné zbraně?

Nalézáme se v situaci, kdy se vláda a „provládní demokraté“ snaží zcela nedemokraticky zlikvidovat šíření všech nesouhlasných názorů s jejich viděním světa.

Dost se o tom mluví, ale zdá se, že mluvit je málo.

Americko-ruská válka na Ukrajině učarovala všem našim ekologům a „demokratům“, kterým nevadí jak neekologické užívání zbraní, tak například zkapalňování, přes celou zeměkouli převážení a opětovné zplyňování ruského, ale i jiného plynu. Ekologii nahradily jiné hodnoty a postoje k životu, například uvalit na všechny Rusy kolektivní vinu a upřít jim možnost emigrace z Ruska, protože si „mají udělat v Rusku pořádek“.

Toto jsme se dozvěděli v neděli v Partii na CNN Prima News - mimo jiné lahůdky. Dobře, pak ale musíme totéž požadovat od Syřanů, Afgánců ………………., aby se vrátili domů a udělali si tam pořádek. I v jejich případě jde v drtivé většině o mladé, silné a zdravé chlapy. Kdyby Beneš zahnal před 2. světovou válkou do Německa všechny migranty prchající před Hitlerem, možná by k válce ani nedošlo. Co myslíte, pane Koláři? Nedělní Partie se stala vydařenou ukázkou stavu naší společnosti a její dnešní směřování. Bezstarostnost vyjádřená tam slovy, že Putin jaderné zbraně nepoužije, protože by se s ním už nikdo nebavil, se dá odmítnout argumentem, že je použije právě proto, že se s ním už roky nikdo nebaví.

Bůh panu Kobzovi odpustí všechny hříchy za to, co musel od účastníků nedělní pozoruhodné sešlosti na Primě vytrpět. Pokud budou vyřčené názory v poměru 3:1 odpovídat vývoji v naší zemi, čeká nás totalita, ekonomická a válečná katastrofa.

Je nejvyšší čas s tím něco udělat !

Karel Petřík


Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
50%
Ne
transparent.gif transparent.gif
25%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%