Svátek má: Vojtěch

Politika

Velikost textu:

Jurečka si kope vlastní hrob hanby. Holec se pořádně rozjel

Jurečka si kope vlastní hrob hanby. Holec se pořádně rozjel

Komentátor Petr Holec se během vysílání svého pořadu Holec Live na XTV zase jednou pořádně rozjel. Na mušku si vzal "prase“ ministra Mariana Jurečka (KDU-ČSL), který si podle něj prý sám kope vlastní hrob hanby.

Petr Holec, komentátor
13. ledna 2024 - 07:22

Holec okomentoval situací kolem lidoveckého ministra Mariana Jurečky, který po skandálu s večírkem na jeho resortu po tragické střelbě na Filosovické fakultě University Karlovy stále zůstává ve své funkci.

„Marian Jurečka, vicepremér, šéf lidovců a ministr práce a sociálních věcí pokračuje dál, všichni mají rozděláno strašně práce a všichni jsou strašně úspěšní,“ reagoval na skutečnost, že širší vedení KDU-ČSL odmítlo Jurečkův konec. 

„Kde byste u těchto politiků čekali náznak politických koulí?“ rozčiloval se Holec během svého vysílání na interentové televizi XTV.Holec si také myslí, že Jurečka už ve lžích dohání i šéfa vládního kabinetu Petra Fialu (ODS). 

„Jurečka se zamotal do šílených lží, to fialovský lhaní je chorobný, je to nakažlivé, je to pandemie,“ prohlásil Holec, kterého zároveň pobavily Jurečkovy argumenty, že mu volalo mnoho lidí, aby vykonával svou ministerskou funkci dál.  

Holec se na chvilku zamyslel a poté řekl, že Jurečkovi musel volat nejspíš i Andrej Babiš a žádat jej, aby ve své příšerné práci pokračoval a hnutí ANO tak mohlo vyhrát příští volby do Sněmovny.

Pak se ale Holec rozjel naplno a bez servítek, když ministra Jurečku přirovnal k praseti.„Jurečka je boží prase. To, co předvedl v souvislosti s tragédií na na Filozofické fakultě v Praze, to odporné lhaní. Řekl, že nevěděl, on šel na mimořádné jednání kvůli té akci, kde odhlasoval celé zemi státní smutek, ale pak se vrátil na ministerstvo a do čtyř do rána tam křepčil. Napsal ještě tweet, že se modlí za oběti masakru, takže pak se šel modlit na to ministerstvo, na mejdan za 400 tisíc z našich peněz. Jurečka je boží prase, protože si dovolí popírat vlastní slova a vymlouvat se trapně v souvislosti s touto událostí. Co předvedl je prasárna a boží, protože si hrají na boží stranu, bratry a sestry, víra, to byla fraška z pekla,“ chrlil ze sebe naštvaný komentátor.

Psali jsme:

„Tohle se netýká ani tak ministerské práce Mariana Jurečky, ale je to tak příšerná symbolika, která v tuto chvíli trumfuje všechno. A ten člověk si ten hrob té hanby ještě sám tak vykope. Sám cítil, jaký to je průser, tak nabídl rezignaci. Ale premiér také oznámil, že nechystá žádné změny ve vládě, také to potřebuje doklepat až k volbám," posteskl si Holec.

(hýbl, foto: repro: xtv)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXXOhrožuje podle vás nový migrační pakt bezpečnost naší republiky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
72%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%