Svátek má: Vladislav

Zprávy

Velikost textu:

La Dépêche: Francouzské herce spojuje láska k vínu a Rusku

La Dépêche: Francouzské herce spojuje láska k vínu a Rusku

Známý francouzský herec Pierre Richard zveřejnil fotografii s Gérardem Depardieuem, aby oslavil jejich přátelství a vášeň pro víno.

Gérarde Depardieu a Pierre Richard
30. června 2020 - 09:01

„Přátelé na celý život, přátelé ve vínu". Právě s tímto jednoduchým citátem zveřejnil herec Pierre Richard fotografii, na které je vedle Gérarda Depardieua. Pierre Richard sedí, usmívá se, má na sobě košili a vestu, Gérard Depardieu leží na něm a tváří se vážně.

Pierre Richard zveřejnil fotografii na sociálních médiích, aniž by uvedl příležitost a místo, kde byla fotografie pořízena. Oba tito muži jsou přátelé mnoho let po natáčení filmů : Kopyto (La Chèvre), Otec a otec (Les Compères) a Uprchlíci (Les Fugitives v 80. letech.


Uživatelé internetu  apsali po zveřejnění fotografie  spoustu komentářů: „Uprchlíci jsou opět spolu“, „Dva skuteční tatínci“, „10 z 10“, „zbožňuji vás“, „jste oba nádherní“. Někdo se ptal  autora příspěvku, kdy se herci znovu objeví společně na plátně nebo na obrazovce

Oba přátelé mají několik společných vášní. Rusko a jeho kulturu a víno. Pierre Richard se usadil v Gruissanu v Aude na úpatí masivu Clape před více než třiceti lety. Tam vlastní panství Bel Evêque. Gérard Depardieu je od roku 1989 majitelem Château de Tigné, 100 hektarového vinařského panství v údolí Loiry.


(rp,prvnizpravy.cz,ladepeche,foto:arch,)