Svátek má: Ambrož|Benjamín

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 8.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, Eurobasket

Kam ve čtvrtek 8.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, Eurobasket

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kluci, musíte vyhrát, už třeba kvůli mě
8. září 2022 - 02:09

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek  8. září 2022




  Fotbal                                                                                          

Evropská liga ... skupina A

18:45  PSV Eindhoven - FK Bodo/Glimt
18:45  FC Curych - Arsenal FC

Evropská liga ... skupina B

18:45  Fenerbahce Istanbul - FC Dynamo Kyjev
18:45  AEK Larnaka FC - Stade Rennes  

Evropská liga ... skupina C

18:45  PFC Ludogorec Razgrad - AS Řím
18:45  HJK Helsinki - Real Betis

Evropská liga ... skupina D

18:45  1. FC Union Berlín - Royale Union Saint-Gilloise
18:45  Malmö FF - SC Braga

Evropská liga ... skupina E

21:00  AC Omonia Nikósie - FC Šeriff Tiraspol
21:00  Manchester United - Real Sociedad San Sebastian

Evropská liga ... skupina F

21:00  SK Sturm Graz - FC Midtjylland
21:00  S. S. Lazio - Feyenoord Rotterdam

Evropská liga ... skupina G

21:00  FC Nantes - Olympiakos FC
21:00  SC Freiburg - FK Karabach

Evropská liga ... skupina H

21:00  Ferencvárosi TC - Trabzonspor AŞ
21:00  FK Crvena Zvezda Bělehrad - AS Monaco FC

Konferenční liga ... skupina D

18:45  1. FC Slovácko - Partizan Bělehrad
18:45  Nice - Kolín nad Rýnem

Konferenční liga ... skupina G

18:45  Ballkani - Kluž
21:00  Sivasspor - SK Slavia Praha

Konferenční liga ... skupina A

18:45  Fiorentina - RFS Riga
18:45  Hearts - Basaksehir

Konferenční liga ... skupina B

18:45  Anderlecht - Silkeborg
21:00  West Ham United - FCSB

Konferenční liga ... skupina C

18:45  Austria Vídeň -Beer Ševa
18:45  Villarreal - Lech Poznaň

Konferenční liga ... skupina E

21:00  Dnipro - Alkmaar
21:00  Vaduz - Apollon Limassol

Konferenční liga ... skupina F

21:00  Shamrock Rovers - Djurgaarden
21:00  Molde - Gent

Konferenční liga ... skupina H

21:00  Slovan Bratislava - Žalgiris Vilnius
21:00  Basilej - Pjunik Jerevan

Evropská liga ... skupina A

18:45  FC Curych- Arsenal
18:45  PSV Eindhoven - Bodö/Glimt

Evropská liga ... skupina B

18:45  Fenerbahce - Dynamo Kyjev
18:45  AEK Larnaka - Rennes

Evropská liga ... skupina C

18:45  HJK Helsinky -Betis Sevilla
18:45  Ludogorec Razgrad - AS Řím

Evropská liga ... skupina D

18:45  Union Berlín - Saint-Gilloise
18:45  Malmö - Braga

Evropská liga ... skupina E

21:00  Omonia Nikósie -  Šeriff Tiraspol
21:00  Manchester United - San Sebastian

Evropská liga ... skupina F

21:00  Lazio Řím - Feyenoord Rotterdam
21:00  Sturm Štýrský Hradec - Midtjylland

Evropská liga ... skupina G

21:00  Freiburg - Karabach
21:00  Nantes - Olympiakos Pireus

Evropská liga ... skupina H

21:00  Crvena zvezda Bělehrad - Monako
21:00  Ferencváros Budapešť - Trabzonspor

Moravskoslezská fotbalová liga ... 6. kolo

18:00  FC Hlučín - FC Baník Ostrava B

Evropská konferenční liga ... skupina A

18:45  ACF Fiorentina - RFS Riga
18:45  Heart of Midlothian FC - Istanbul Başakşehir FK

Evropská konferenční liga ... skupina B

18:45  RSC Anderlecht - Silkeborg IF
21:00  West Ham United - FCSB

Evropská konferenční liga ... skupina C

18:45  Villarreal CF - KKS Lech Poznań
18:45  FK Austria Vídeň - Hapoel Be'er Sheva FC

Evropská konferenční liga ... skupina D

18:45  1. FC Slovácko - FK Partizan Bělehrad
18:45  OGC Nice - 1. FC Kolín nad Rýnem

Evropská konferenční liga ... skupina E

21:00  SC Dnipro-1 - AZ Alkmaar
21:00  FC Vaduz - Apollon Limassol FC

Evropská konferenční liga ... skupina F

21:00  Molde FK - KAA Gent
21:00  Shamrock Rovers FC - Djurgardens IF

Evropská konferenční liga ... skupina G

18:45  FC Ballkani - CFR Kluž
21:00  Sivasspor - SK Slavia Praha

Evropská konferenční liga ... skupina H

21:00   FC Basilej - FC Pjunik
21:00/  ŠK Slovan Bratislava - VMFD Žalgiris Vilnius



  Lední hokej                                                                            

Přípravné zápasy

17:30  HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav
17:30  HC Verva Litvínov - HC Baník Sokolov
18:00  HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera
18:00  HC Olomouc - HK Dukla Trenčín
18:00  HC Dynamo Pardubice - HC Dynamo Pardubice B
18:00  HC Frýdek-Místek - JKH GKS Jastrzębie
18:00  Hokej Vyškov - HHK Velké Meziříčí
18:00  SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
8:00   HK Opava - AZ Havířov
18:00  JKH GKS Jastrzębie - DRACI PARS ŠUMPERK
18:00  Hockey Club Tábor - Orli Znojmo
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba 2011
18:00  HC Děčín - HC Vlci Jablonec nad Nisou
18:00  MOSTEČTÍ LVI - Piráti Chomutov
18:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice
18:00  HC Stadion Cheb - SHC Klatovy

Hokejová Liga mistrů ... skupina B

19:15  HK SŽ Olimpija Lublaň - TPS Turku
19:45  EV Zug - Grizzlys Wolfsburg

Hokejová Liga mistrů ... skupina C

18:00  Tappara - HC Slovan Bratislava
19:00  EHC Red Bull Mnichov - SC Rapperswil-Jona Lakers

Hokejová Liga mistrů ... skupina D

18:05  Rögle BK - Fehérvár AV19
19:45  ZSC Lions - GKS Katowice

Hokejová Liga mistrů ... skupina G

17:30  Mountfield HK - Grenoble Bruleurs de Loups
20:00  Eisbären Berlín - Frölunda HC

     Basketbal                                                                                                                                 



Mistrovství Evropy - muži ... skupina D

14:00  Finsko - Nizozemsko
17:30  Česko - Izrael
21:00  Srbsko - Polsko

Mistrovství Evropy - muži ... skupina C


14:15  Chorvatsko  - Ukrajina
17:00  Estonsko - Řecko
21:00  Velká Británie - Itálie

Tenis

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Atletika

Curych (Švýcarsko) - Finále Diamantové ligy

Volejbal

Mistrovství světa - muži ... čtvrtfinále

Utrecht (Nizozemsko) - Turnaj série King of the Court v plážovém volejbalu

Austrálie - Turnaj série King of the Court v plážovém volejbalu

Cyklistika

Španělsko - Etapový závod Vuelta


18. etapa: Trujillo - Alto de Piornal

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní




(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)