Svátek má: Beáta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 19.září 2020 za sportem? Pádluje se i vesluje se na Vltavě

Kam v sobotu 19.září 2020 za sportem? Pádluje se i vesluje se na Vltavě

Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze v Troji se koná ME ve vodním slalomu 19.9.2020 10:31:08
19. září 2020 - 14:07
 
Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



 

    v sobotu 19. září 2020



Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... čtvrté kolo

16:30  FC Baník Ostrava - FK Pardubice
16:30  Slezský FC Opava - SK Dynamo Č. Budějovice
19:00  Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  čtvrté  kolo

MFK Chrudim  -  FK Slavoj Vyšehrad  odloženo
16:30  FK Viktoria Žižkov  -  FC Hradec Králové
16:30  FK Dukla Praha - FK Fotbal Třinec

Slovenská Fortuna liga  ... 7. kolo

19:00  AS Trenčín - FC Nitra  odloženo
19:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa -  ŠKF Sereď
FC Spartak Trnava -  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  odloženo
20:00  MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce

Lední hokej

Chance Liga ... třetí kolo

HC Frýdek-Místek  -  LHK Jestřábi Prostějov odloženo
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - SK Trhači Kadaň
17:00  HC Slavia Praha -  HC Baník Sokolov
17:00  HC Stadion Litoměřice - DRACI PARS ŠUMPERK
AZ Heimstaden Havířov -  HC Stadion Vrchlabí  odloženo
17:00  VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
17:00  HC ZUBR Přerov - SC Kolín
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem

Chance Liga  ...  14. kolo

17:00  AZ Heimstaden Havířov - LHK Jestřábi Prostějov

Atletika

Jablonec nad Nisou - Mistrovství České republiky atletů do 22 let

Ústecký půlmaraton

Basketbal

Kooperativa NBL mužů ... 3. kolo

17:30  USK Praha - Hradec Králové
17:45  Kolín - Opava
18:00  Děčín - Brno
18:00  Olomoucko - Nymburk
18:00  Svitavy - Pardubice


Volejbal

Extraliga mužů 1. kolo

17:00  Ústí nad Labem - Liberec
17:00  Brno - Lvi Praha
18:00  Odolena Voda - Beskydy
18:00  Karlovarsko - Příbram

Extraliga žen  1. kolo

15:00  Prostějov - VK Brno
17:00  Olomouc - Olymp Praha
18:00  KP Brno -  Šternberk
18:00  Ostrava - Frýdek-Místek
18:00  Přerov - Liberec

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 3. kolo

11:00  SHC Maloměřice - Brno - HBC Ronal Jičín
HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice  odloženo
SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice odloženo

MOL liga žen ... 4. kolo

Sokol Písek  -  MŠK Dunajská Streda odloženo
SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov  odloženo
18:00  DHK Baník Most - DHC Plzeň
Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc  odloženo
Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa   odloženo

Motorismus

Praha - Grand Prix České republiky, závod MS na ploché dráze

Cyklistika

Tour de France
13:00  20. etapa: Lure - La Planche des Belles Filles

Kanoistika
Praha - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

9:05 C1 ženy, K1 muži - semifinále
12:24 C1 ženy, K1 muži - finále
14:35 C1 ženy, K1 muži - hlídky

Šerm