Svátek má: Jitka

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 17.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, judo

Kam v sobotu 17.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, judo

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Evropský pohár mužů ... odveta 1. kola od 18:00 hodin Radnički Kragujevac - Dukla Praha
17. září 2022 - 11:04
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v sobotu  17. září 2022




  Fotbal                                                                                          


FORTUNA:LIGA 2022/2023 ... 9. kolo


16:00  FC Zbrojovka Brno - FK Teplice
16:00  SK Dynamo Č. Budějovice - SK Sigma Olomouc
16:00  FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
19:00  AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 9. kolo

10:15  MFK Chrudim  -  MFK Karviná
10:15  MFK Vyškov  - 1. SK Prostějov
16:30  FK Viagem Příbram - FK Třinec

Slovenská liga .... 11. kolo

16:00  Žilina  -  Liptovský Mikuláš
18:00  Podbrezová - Trenčín
18:00  Zlaté Moravce-Vráble - Michalovce

Liga žen ... 4. kolo


13:00  Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
14:00  Slavia Praha - Viktoria Plzeň
15:00  Sparta Praha - Lokomotiva Brno


  Lední hokej                                                                            

Chance liga ... 2. kolo

17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - PSG Berani Zlín
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - VHK ROBE Vsetín
17:00  SC Marimex Kolín - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC Slavia Praha - HC Baník Sokolov
17:00  HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00  HC Dynamo Pardubice B - HC Stadion Litoměřice

Přípravné zápasy

18:00  HC Kobra Praha - HC Řisuty

Tenis

Davis Cup ... baráž

10:30   D. Cukierman, J. Erlich - J. Lehečka, T. Macháč
12:30   Edan Lešem - Jiří Lehečka
14:00   Daniel Cukierman - Tomáš Macháč

Challenger Istanbul ... semifinále

11:30  Lukáš Rosol - Koray Kirci

WTA Čennaj ... semifinále

15:30  Nadia Podoroská - Linda Fruhvirtová

Portorož (Slovinsko) - Turnaj žen ... dvouhra - čtvrtfinále


12:00  Kateřina Siniaková - Jasmine Paoliniová


Čennaí (Indie) - Turnaj žen

Portorož (Slovinsko) - Turnaj žen


Davis Cup ... skupina A

15:00  Chorvatsko - Argentina

Davis Cup ... skupina B

16:00  Kanada - Srbsko

Davis Cup ... skupina C

14:00   Francie - Belgie

Davis Cup ... skupina D

15:00  USA - Nizozemsko

Atletika

Talence (Francie) - Vícebojařský mítink

Ústí nad Labem - půlmaraton


15:00   

Lyžování


Rašnov (Rumunsko) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Basketbal

Levice - Federální pohár mužů

Finále

Volejbal

Izmir (Turecko) - MS plážových volejbalistů do 19 let


Házená

Extraliga mužů ... 3. kolo

10:30  SHC Maloměřice - Brno  -   O2XYWORLD HBC Jičín
17:00  Lovci Lovosice - HBC JVC Strakonice 1921
17:00  SKKP Handball Brno - Tatran Prešov
18:00  KH ISMM Kopřivnice -  TJ Cement Hranice
20:00  HCB Karviná - HC ROBE Zubří

MOL liga žen ...  3. kolo

16:00  Házená Kynžvart - Handball PSG Zlín
17:30  DHK Zora Olomouc -  DHC Sokol Poruba
18:00  HC Tatran Stupava - Huventa Michalovce
18:00  DHC Slavia Praha - Sokol Písek

Evropský pohár mužů  ... úvodní utkání 1. kola

13:00  Nové Veselí -  Tallinn

Evropský pohár mužů  ... odveta 1. kola

18:00  Radnički Kragujevac - Dukla Praha

Florbal

Livesport Superliga ...  2. kolo

14:00  Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha

Extraliga žen ... 2. kolo

18:00  MITEL Florbalová akademie MB -  FbŠ Bohemians
19:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Crazy girls FBC Liberec
20:00  PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Motorismus

Alcaňiz (Španělsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Aragonie, závod MS silničních motocyklů

12:35

Malilla (Švédsko) - Grand Prix Švédska, závod MS na ploché dráze

Šternberk - Rallye Morava, závod rallyesprint série

Cyklistika

Etapový závod Kolem Slovenska

Haderslev (Dánsko) - Mistrovství světa v maratonu na horských kolech


Baseball

Řezno (Německo) - World Baseball Classic ... kvalifikační turnaj

13:00  Česko - JAR/Španělsko

Futsal

Kvalifikace na MS 2024 ... utkání skupiny 3

18:00  Bosna a Hercegovina - Arménie

Gymnastika

Sofia (Bulharsko) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Finále víceboje

Hokejbal


Extraliga ... 3. kolo

10:15  TJ Snack Dobřany - HBC Prachatice
10:15  HBC Kladno - HBC Hradec Králové 1988
10:15  HBC Hostivař - HBC Plzeň
11:30  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Pardubice
13:00  SK Hokejbal Letohrad - HC Kert Park Praha

Judo

Praha - Mistrovství Evropy juniorů

Zápas

Bělehrad (Srbsko) - Mistrovství světa v zápase

Brno - Oktagon 35, galavečer smíšeného bojového umění MMA

18:00

Moderní pětiboj

Székesfehérvár (Maďarsko) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Semifinále mužů

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Ragby

Praha  -  Oslava 95. výročí ragbyového klubu  Slavie Praha




Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
29%
Ne
transparent.gif transparent.gif
43%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%