Svátek má: Ondřej

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 16. října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam v sobotu 16. října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Na obrázku je jeden z útoků Pragy z derby Tatra - Praga
16. října 2021 - 10:30

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu   16. října  2021



      Fotbal                                                                                          



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 11. kolo

16:00  FK Jablonec - SK Dynamo Č. Budějovice
16:00  FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905
16:00  FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
19:00  SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  11. kolo

15:30  1. SK Prostějov - FC Vysočina Jihlava
15:30  1.FK Příbram - SFC Opava

Slovenská Fortuna liga ...  11. kolo

16:00  MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
18:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - MFK Ružomberok
18:00  FK Senica - MFK Zemplín Michalovce
18:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - ŠKF Sereď

Liga žen ... 9. kolo

10:30  Pardubice - Sparta Praha

Lední hokej

Chance Liga ... 12. kolo

17:00  HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
17:00  HC Stadion Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00  HC ZUBR Přerov - HC Baník Sokolov
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  SK Trhači Kadaň - HC Frýdek-Místek
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC Benátky nad Jizerou
17:30  HC Dukla Jihlava - AZ Heimstaden Havířov

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA  ...  8. kolo

17:30 USK Praha - Ostrava
17:45 Kolín - Opava
18:00 Hradec Králové - Pardubice
18:00 Jindřichův Hradec - Děčín
18:30 Brno - Nymburk

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 4. kolo

15:30 KP Brno - Slovanka MB
17:00 Žabiny Brno - Chomutov
17:00 Slavia Praha - Ostrava
17:00 USK Praha - Strakonice  odloženo

Volejbal

Extraliga mužů ...  4. kolo

18:00  České Budějovice - Ostrava
18:00  Kladno - Beskydy
18:00  Karlovarsko - Příbram
18:00  Liberec - Ústí nad Labem
18:00  Odolena Voda - Lvi Praha

Extraliga žen ...  7. kolo

17:00  Prostějov - Přerov
17:00  Frýdek-Místek - KP Brno
17:00  Ostrava - Olymp Praha
17:00  Šternberk - Liberec
17:00  Olomouc - Šelmy Brno

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 7. kolo


10:30  KH ISMM Kopřivnice - TJ Cement Hranice
17:00  SKKP Handball Brno - Lovci Lovosice
18:00  HBC Ronal Jičín - SHC Maloměřice - Brno

MOL liga žen ... 6. kolo

16:00  Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc

Evropská liga žen ... úvodní utkání 1. kola

18:00  DHK Baník Most - Magura Cisnadie

Evropský pohár mužů ...  úvodní utkání 2. kola

18:00 Karviná  - Izmir
20:00 Izvidač Ljubuški - Dukla Praha

Evropský pohár mužů ... odveta 2. kola

18:00  Osam Loveč - Zubří

Evropský pohár žen ... úvodní utkání 1. kola

16:00  Hodonín - Galyčanka Lvov

Evropský pohár žen ... odveta 1. kola

15:00  Sokol Písek - HRK Grude

Florbal

Euro Floorball Tour (muži)

15:30  Finsko - Švýcarsko
18:30  Česko - Švédsko

Euro Floorball Tour (ženy)

15:00  Finsko  - Švýcarsko
18:00  Česko - Švédsko

Motorismus

Manchester (Velká Britanie) - Plochá dráha národů, finále MS družstev na ploché dráze

Misano (Itálie) - Závody ME tahačů

San Juan (Argentina) - Závod MS superbiků

Španělsko - Katalánská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Cyklistika

Rýmařov - Závod Českého poháru v cyklokrosu

Hokejbal

Extraliga ... 7. kolo


11:00  HBC Kladno - HBC Hostivař
11:00  HBC Most - HBC Plzeň
15:30  HBC Hradec Králové 1988 - HbK Karviná
16:00  HBC Pardubice - SK Hokejbal Letohrad
16:00  Elba DDM Ústí nad Labem - TJ Snack Dobřany

Dostihy

Most - Cena zimního favorita
rovinový dostih (1600 m, dvouletí koně)

Judo

Paříž (Francie) - Turnaj kategorie Grand Slam

Volný styl

Praha - Mistrovství ČR v zápase volným stylem

Atletika

Dolní Morava - Králický maraton, zážitkový seriál přírodních běhů Trail Running Cup

10:00  


Softbal

Extraliga mužů ... finále

13:00  Žraloci Ledenice - Beavers Chomutov


Ragby



Extraliga  5. kolo

Tatra Smíchov -  Praga Praha od 11 hodin pod Strahovem
Sparta Praha  - Vyškov  od 14 hodin  ve Vysočanech na Podvinném Mlýně
Přelouč - Říčany -    od 14 hodin na stadiónku pod parkem
Slavia Praha - Dragon Brno od 14 hodin  v Edenu

Kam na ragby v sobotu 16. října 2021



(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)