Svátek má: Berta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 11.září 2021 za sportem? Na fotbal i americký a též ragby

Kam v sobotu 11.září 2021 za sportem? Na fotbal i americký a též ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Trenéři obou finalistů bojujících o republikový titul v americkém fotbale
11. září 2021 - 07:49

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     Fandíme vám...

    v sobotu    11. září  2021 


      Fotbal                                                                                    



FORTUNA:LIGA 2021/2022 7. kolo

16:00 FK Pardubice -FC Slovan Liberec
16:00 FC FASTAV Zlín -Bohemians Praha 1905
16:00 FK Teplice -FC Baník Ostrava
19:00 FC Viktoria Plzeň -AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 7. kolo

17:00 . SK Prostějov -MFK Chrudim

SLOVENSKÁ FORTUNA LIGA  7. kolo


18:00 ŠKF Sereď -MFK Tatran Liptovský Mikuláš
18:00 MŠK Žilina -AS Trenčín
18:00 MFK Zemplín Michalovce -FC Spartak Trnava
18:00 FK Senica -FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

LIGA ŽEN  5. kolo

10:30 Liberec -Pardubice
10:30 Dukla Praha  -Slavia Praha
11:00 Viktoria Plzeň -Sparta Praha

Lední hokej

CHANCE LIGA  1. kolo


17:00 HC Baník Sokolov - LHK Jestřábi Prostějov
17:00 HC Slavia Praha -AZ Heimstaden Havířov
17:00 HC Stadion Litoměřice -HC Frýdek-Místek
17:00 HC Stadion Vrchlabí -HC Benátky nad Jizerou
17:00 HC ZUBR Přerov -SC Kolín
17:00HC RT TORAX Poruba 2011 -DRACI PARS ŠUMPERK
17:00 VHK ROBE Vsetín -SK Trhači Kadaň
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč -HC Slovan Ústí nad Labem

LYŽOVÁNÍ


ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - MISTROVSTVÍ SVĚTA V TRAVNÍM LYŽOVÁNÍ

VOLEJBAL

GDAŇSK (Polsko) - MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ ... osmifinále


17:30 Rusko -Ukrajina
20:30 Polsko -Finsko

HÁZENÁ

STRABAG RAIL EXTRALIGA MUŽŮ  2. kolo

11:30 SHC Maloměřice - Brno  -Lovci Lovosice
17:00 TJ Sokol Nové Veselí -KH ISMM Kopřivnice
18:00 HCB Karviná -HC Dukla Praha

MOL LIGA ŽEN   2. kolo 

13:00 KPR Ruch Chorzów -DHK Zora Olomouc
16:00 Házená Kynžvart -Handball PSG Zlín
16:00 MŠK Dunajská Streda -HK Hodonín
17:30 DHK Baník Most -Iuventa Michalovce
18:00 DHC Sokol Poruba -Sokol Písek
18:00 HC Tatran Stupava -DHC Slavia Praha
18:00 HK Slovan Duslo Šaľa -DHC Plzeň

NIKÓSIE (KYPR) - EVROPSKÝ POHÁR MUŽŮ 1. kolo, úvodní utkání

16:00Apoel Nikósie -Zubří

FLORBAL

LIVESPORT SUPERLIGA  1. kolo

16:00 FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
17:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno -Black Angels
18:00 Předvýběr.CZ Florbal MB -FBC Liberec
18:00 HU-FA Panthers Otrokovice -FAT PIPE Florbal Chodov

EXTRALIGA ŽEN  1. kolo

13:00 FbŠ Bohemians -FBS Olomouc
14:00 MITEL Florbalová akademie MB -FAT PIPE Florbal Chodov
17:00 BC ČPP Ostrava -Bulldogs Brno

MOTORISMUS

ALCAŇIZ (Španělsko) - KVALIFIKACE NA VELKOU CENU ARAGONIE, ZÁVOD MS SILNIČNÍCH MOTOCYKLŮ
12:35

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - MČR JEDNOTLIVCŮ NA DLOUHÉ PLOCHÉ DRÁZE

MONZA (Itálie) - KVALIFIKACE NA VELKOU CENU ITÁLIE, ZÁVOD MS VOZŮ FORMULE 1
15:00

ŘECKO - RALLYE AKROPOLIS, PODNIK MS V AUTOMOBILOVÝCH SOUTĚŽÍCH

VOJENS (Dánsko) - GRAND PRIX DÁNSKA, ZÁVOD MS NA PLOCHÉ DRÁZE

ZOLDER (Belgie) - ZÁVODY ME TAHAČŮ

CYKLISTIKA

ETAPOVÝ ZÁVOD KOLEM BRITÁNIE

MĚSTO TOUŠKOV - ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU V CROSS COUNTRY HORSKÝCH KOL



SASKÁ KAMENICE (Neměcko) - DVOUETAPOVÝ AMATÉRSKÝ ZÁVOD DO PRAHY A ZPĚT


TRENTO (Itálei) - MISTROVSTVÍ EVROPY V SILNIČNÍ CYKLISTICE
Závod s hromadným startem

09:00 muži do 23 let
14:15 ženy elite

KANOISTIKA

PAU (Francie) - FINÁLE SVĚTOVÉHO POHÁRU VE VODNÍM 

HOKEJBAL

EXTRALIGA  2. kolo

11:00 TJ Kovo Praha -HBC Most– : –
11:00 HBC Hostivař- Elba DDM Ústí nad Labem
13:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice -TJ Snack Dobřany
13:00 HBC Hradec Králové 1988 -HBC Plzeň
14:00 SK Hokejbal Letohrad-  Kladno

Americký fotbal

JIHLAVA - FINÁLE LIGY AMERICKÉHO FOTBALU CZECH BOWL XXVIII

18:00 Vysočina Gladiators -Prague Lions

Vzpírání

PRAHA - MISTROVSTVÍ ČR VE VZPÍRÁNÍ

RAGBY

EXTRALIGA  2. kolo


11:00 Tatra Smíchov -Sparta Praha
14:00 Vyškov -Přelouč
14:00 Praga Praha -Dragon Brno
14:00 Říčany -Slavia Praha

TRIATLON

KARLOVY VARY - ZÁVODY SVĚTOVÉHO POHÁRU

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)