Svátek má: Ambrož|Benjamín

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 1.října 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Kam v sobotu 1.října 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

V Praze se hraje fotbalové utkání Bohemians - Plzeň
1. října 2022 - 10:41
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v sobotu  1. října 2022




  Fotbal                                                                                          

FORTUNA:LIGA 2022/2023 ... 10. kolo

16:00  FC Baník Ostrava - SK Dynamo Č. Budějovice
16:00  FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
16:00  Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň
19:00  AC Sparta Praha - FC Hradec Králové

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 10. kolo

10:15  FK Třinec - MFK Chrudim
16:00  1. SK Prostějov - AC Sparta Praha B
16:00  SK Líšeň 2019 - MFK Karviná

Slovenská liga ... 12. kolo

18:00  Banská Bystrica - Michalovce
18:00  Žilina - Trenčín
18:00  Liptovský Mikuláš -   Dunajská Streda

Liga žen ... 6. kolo

10:30  Dukla Praha - Viktoria Plzeň
13:00  Slovan Liberec - Lokomotiva Brno
13:00  Baník Ostrava - Slavia Praha

  Lední hokej                                                                            

Chance liga ... 7. kolo

17:00  SC Marimex Kolín - HC Frýdek-Místek
17:00  HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00  HC ZUBR Přerov - HC Dynamo Pardubice B
17:00  HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
17:00  HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - PSG Berani Zlín
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - DRACI PARS ŠUMPERK



Tenis


WTA Tallinn - Semifinále

12:00  Barbora Krejčíková - Belinda Bencicová

Sofia (Bulharsko) - Turnaj mužů

Soul (Korea) - Turnaj mužů

Tallinn (Estonsko) - Turnaj žen

Tel Aviv (Izrael) - Turnaj mužů

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Atletika

Atény (Řecko) - Spartathlon

běžecký ultramaraton na 246 km

Basketbal

Mistrovství světa žen

O5:00   3 . místo:  Austrálie - Kanada
08:00    finále: USA - Čína

Liga mužů  ... 1. kolo

17:30  Ostrava - Pardubice
17:30  USK Praha - Hradec Králové
18:00  Opava - Nymburk
18:00  Olomoucko - Kolín
18:30  Brno - Slavia Praha

Liga žen ...  1. kolo

17:00  Slavia Praha - Strakonice
17:00  Žabiny Brno - Hradec Králové

Volejbal

Mistrovství světa žen ... skupina A

16:00  Portoriko -  Keňa

Mistrovství světa žen ... skupina B

14:00  Dominikánská republika -Thajsko
17:30  Jižní Korea - Chorvatsko
20:30  Polsko - Turecko

Mistrovství světa žen ... skupina C

13:00  Bulharsko - Kazachstán
16:00  Německo - Kanada
19:00  USA - Srbsko

Mistrovství světa žen ... skupina D

14:00  Brazílie - Čína
18:00  Kolumbie - Česko

Extraliga mužů ... 3. kolo

17:00  Beskydy - Liberec
17:00  Benátky nad Jizerou - Brno
18:00  Karlovarsko - Ústí nad Labem
18:00  Zlín - Příbram
18:00  Kladno - Odolena Voda

Paříž (Francie) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Házená

Extraliga mužů ... 6. kolo

13:00  SHC Maloměřice - Brno - Lovci Lovosice
16:00  HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
17:00  HBC JVC Strakonice 1921 - TJ Sokol Nové Veselí
17:30  Tatran Prešov - HC Dukla Praha
17:30  TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice
18:00  O2XYWORLD HBC Jičín - Talent tým Plzeňského kraje

Motorismus

Buriram (Thajsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Thajska, závod MS silničních motocyklů

07:35  Jarama (Španělsko) - Závěrečné závody ME tahačů

Klatovy - Rallye Pačejov, závod MČR v automobilových soutěžích

Novozélandská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích ... 2. etapa

Singapur (Singapur) - Kvalifikace na Velkou cenu Singapuru, závod MS vozů formule 1

15:00

Toruň (Polsko) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Cyklistika

Hlinsko - Závod českého poháru v cyklokrosu

Hokejbal

Extraliga ... 6. kolo

11:00  TJ Snack Dobřany - HC Kert Park Praha
11:00  HBC Kladno - HBC Pardubice
13:00  HBC Svítkov Stars Pardubice -  HBC Hradec Králové 1988
13:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Hostivař
13:30  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Plzeň
14:00  HbK Karviná - HBC Prachatice

Střelba

Plzeň - Velká cena aktivní zálohy o pohár Náčelníka generálního štábu Armády ČR

13:00  

Softbal

Extraliga mužů ... finále - 1. zápas

14:00  Břeclav - Most

Stolní tenis

Čcheng-tu (Čína) - Mistrovství světa družstev

Muži

10:00  Česko - Saúdská Arábie

Čcheng-tu (Čín.) - Mistrovství světa družstev

Ženy

7:00  Česko - Egypt

Triatlon

Tchongjong (Korea) - Závody Světového poháru

Ragby
Pohár XV  prolínací utkání skupiny A a B ... 

Slavia Praha - Praga Praha od 12 hodin v Praze v Edenu
Vyškov - Tatra Smíchov na hřišti Jana Navrátila

O víkendu se hrají zřejmě v obvyklých časech i další utkání prolínací v nižších skupinách podzimního  soutěžení, ale zjistit  jejich začátky si musíte už vyhledat na sociálních sítích nebo webových stránkách patřičných klubů, pokud tam ovšem tyto informace jsou.




(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)