Svátek má: Ambrož|Benjamín

Sport

Velikost textu:

Kam v pondělí 26.září 2022 za sportem? Na lední hokej i plochou dráhu

Kam v pondělí 26.září 2022 za sportem? Na lední hokej i plochou dráhu

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Pokud chcete, tak se proběhněte, pokud máte ovšem kde
26. září 2022 - 10:51
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v pondělí 26. září 2022




  Fotbal                                                                                          


Liga národů UEFA - Liga A ... skupina 3

20:45  Anglie - Německo
20:45  Maďarsko - Itálie

Liga národů UEFA - Liga B ... skupina 3

20:45  Černá Hora - Finsko
20:45  Rumunsko - Bosna a Hercegovina

Liga národů UEFA - Liga C ... skupina 4

20:45  Makedonie - Bulharsko
20:45  Gibraltar - Gruzie

Liga národů UEFA - Liga D ... skupina 2

20:45  San Marino - Estonsko


  Lední hokej                                                                            

Chance liga ... 5. kolo

17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - DRACI PARS ŠUMPERK
17:30  HC Stadion Litoměřice - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30  VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek
18:00  HC Slavia Praha - HC Dynamo Pardubice B
18:00  HC ZUBR Přerov - SC Marimex Kolín
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava
18:00  HC Baník Sokolov - PSG Berani Zlín

Tenis

Challenger Orleans ... 1. kolo

20:30  Jonáš Forejtek - Gijs Brouwer

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Sofia (Bulharsko) - Turnaj mužů ... dvouhra - 1. kolo


17:00  Jiří Lehečka - Alexandar Lazarov

Soul (Korea) - Turnaj mužů ... dvouhra - 1. kolo

Kovacevic (USA) - Kecmanovič (7-Srb.)
Albot (Mold.)  Morija (Jap.) -  Munar (Šp.)
Watanuki (Jap.) - Učida (Jap.)

Hong Song-čan (Korea)

Tallinn (Estonsko) - Turnaj žen ... dvouhra - 1. kolo


Boulterová (Brit.) - Cristianová (Rum.)
Karolína Muchová  -  Jessika Ponchetová
Diane Parryová - Linda Nosková
Barbora Krejčíková - Ajla Tomljanovicová

Tel Aviv (Izrael) - Turnaj mužů

Basketbal

Mistrovství světa žen ... skupina A

Srbsko - Mali
Francie - Japonsko
Čína - Portoriko

Volejbal


Mistrovství světa žen ...  skupina A

18:00  Itálie - Portoriko

Mistrovství světa žen ... skupina C

15:30  Německo - Kazachstán
16:00  Srbsko - Bulharsko
21:00  USA - Kanada

Mistrovství světa žen ... skupina D

Japonsko - Česko
18:30  Brazílie - Argentina

Florbal

Livesport Superliga ... 4. kolo

16:45  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE Florbal Chodov

Motorismus

Praha - Plochodrážní závod Memoriál Luboše Tomíčka

19:00

Sportovni lezení

Jakarta (Indonesie) - Světový pohár ve sportovním lezení

obtížnost a rychlost




(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)