Svátek má: Otýlie

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 27.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, lyžování

Kam v pátek 27.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, lyžování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii  stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Basketbalisty čeká kvalifikační utkání ve Vilniusu na ME s Belgií
27. listopadu 2020 - 11:17
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



  

    v pátek 27. listopadu 2020



FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  9. kolo

18:00  FK Pardubice - SK Sigma Olomouc 

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ... základní část - 21. kolo

17:30  Vítkovice -  Karlovy Vary 
17:30  Zlín - České Budějovice 
17:30  Plzeň - Kometa Brno 
18:00  Pardubice - Litvínov 
18:00  Hradec Králové  -  Sparta Praha 
18:00  Olomouc - Mladá Boleslav 
18:00  Liberec - Třinec 

Slovenská liga ...  17. kolo

18:00 Trenčín - Nové Zámky 
18:00 Nitra - Liptovský Mikuláš 
18:00 Miškovec - Poprad 
18:00 Košice -  Banská Bystrica 
18:00 Detva - Michalovce 
18:00 Zvolen - Slovan Bratislava

Lyžování

Lech Zürs (Rakousko) - Závod SP ve sjezdovém lyžování
10:00/17:00 paralelní slalom muži 

Ruka (Finsko) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích
16:45 muži 

Ruka (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci
11:00/15:00 

Ruka (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích
12:30 sprint klasicky ženy a muži 

Basketbal

Kvalifikace mistrovství Evropy mužů ... skupina C 

15:30  Česko - Belgie  hraje se ve Vilniusu ... vysílá ČT SPORT  
18:30  Litva - Dánsko 

Liga mužů ...  7. kolo
17:45  Kolín - Ústí nad Labem 

Renomia Ženská basketbalová liga ... 8. kolo
18:00  ZVVZ USK Praha -  Lokomotiva Trutnov 

Volejbal

Extraliga mužů  ... 6. kolo
17:00 Příbram - Kladno 
17:00 Beskydy - Lvi Praha 
17:00 Odolena Voda - Ostrava 
17:00 Karlovarsko - Zlín 
17:00 Ústí nad Labem - Brno 
17:00 Liberec - České Budějovice 

Extraliga žen ...  14. kolo

17:00 Šternberk - Frýdek-Místek 
18:00 VK Brno - Olymp Praha 

Cyklistika

Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa v sálové cyklistice 

Krasobruslení

Ósaka (Japonsko) - Závod seriálu Grand Prix 

Gymnastika

Kyjev (Ukrajina) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice 

Horolezectví 

Moskva (Rusko) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení 

Skeleton

Sigulda (Lotyšsko) - Závody SP v jízdě na skeletonu 

Zápas

Tampere (Finsko) - Mistrovství světa v zápase do 23 let 

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)