Svátek má: Ambrož|Benjamín

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 16.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, tenis, florbal

Kam v pátek 16.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, tenis, florbal

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Šest utkání prvního kola Tipsport extraligy 2022/23 se hraje v podvečer dnešního dne
16. září 2022 - 09:01

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v pátek  16. září 2022




  Fotbal                                                                                          

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 9. kolo

18:00  FC Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf

Slovenská liga ...  11. kolo

17:30  Banská Bystrica - Skalica



  Lední hokej                                                                            

Tipsport extraliga 2022/23 ... základní část - 1. kolo

17:00  Třinec - Č. Budějovice
17:30  Plzeň - Olomouc
17:30  Mladá Boleslav - Sparta
17:30  Litvínov - Vítkovice
18:00  Kladno - Pardubice
18:00  Hradec Králové - Liberec

Slovenská liga ... 1. kolo

17:30  Banská Bystrica - Spišská Nová Ves
17:30  Michalovce - Košice
18:00  Prešov - Liptovský Mikuláš
18:00  Nitra - Nové Zámky
18:00  Zvolen - Trenčín
18:00  Poprad - Slovan Bratislava


     Basketbal                                                                                                                                 



Mistrovství Evropy - muži ... semifinále

17:15  Polsko - Francie
20:30  Německo - Španělsko

Kolín/Děčín - Federální pohár mužů --- semifinále



Tenis

Davisův pohár ... utkání Světové skupiny I

Izrael - Česko

Jablonec nad Nisou - Turnaj ITF žen

Tennis

13:00  Daniel Cukierman - Jiří Lehečka
15:00  Edan Lešem - Tomáš Macháč

Challenger Istanbul ... čtvrtfinále

10:00  Lukáš Rosol - Laurent Lokoli

WTA Čennaj ... čtvrtfinále

15:00  Linda Fruhvirtová - Varvara Gračovová

WTA Portorož ... čtvrtfinále

19:00  Kateřina Siniaková - Jasmine Paoliniová

Čennaí (Indie) - Turnaj žen

Ósaka (Japonsko) - Turnaj žen

Portorož (Slovinsko) - Turnaj žen

Základní skupiny Davisova poháru


Florbal

Livesport Superliga ... 2. kolo

18:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary
18:00  PSG PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
19:00  FAT PIPE Florbal Chodov - Black Angels
20:00  TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa

Extraliga žen ... 2. kolo

19:00  Finance Novák FBK Jičín - Panthers Praha

Motorismus

Alcaňiz (Španělsko) - Tréninky na Velkou cenu Aragonie, závod MS silničních motocyklů

Baseball

Regensburg (Německo) - World Baseball Classic

Kvalifikační turnaj

Gymnastika

Sofia (Bulharsko) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Judo

Praha - Mistrovství Evropy juniorů

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)