Svátek má: Ondřej

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 14.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Kam v neděli 14.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Plakát vydaný ke kvalifikaci hokejistek na OH 2022
14. listopadu 2021 - 09:15

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v neděli  14. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


Kvalifikace MS (Evropa) - skupina A


20:45  Portugalsko - Srbsko
20:45  Lucembursko - Irsko

Kvalifikace MS (Evropa) - skupina B

20:45  Španělsko - Švédsko
20:45  Řecko - Kosovo

Kvalifikace MS (Evropa) - skupina H

15:00  Slovinsko - Kypr
15:00  Malta - Slovensko
15:00  Chorvatsko - Rusko

Kvalifikace MS (Evropa) - skupina J

18:00  Makedonie - Island
18:00  Lichtenštejnsko - Rumunsko
18:00  Arménie - Německo

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 12. kolo


14:00  SK Líšeň 2019 -  FK Varnsdorf

Přípravné utkání

18:00  Ázerbájdžán - Katar

Lední hokej

Euro Hockey Tour

12:30  Česko -  Rusko
16:30  Finsko - Švédsko

Kvalifikace žen na OH v Chomutově

16:00  Česko - Maďarsko
20:00  Norsko - Polsko

Ängelholm (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

12:00  Česko -  Finsko
16:00  Švédsko - Rusko

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

10:30  Finsko - Česko

Monthey (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

10:00  Finsko - USA
16:00  Švýcarsko - Česko

Krefeld (Němesko) - Německý pohár

11:00  Švýcarsko - Rusko B
14:30  Německo - Slovensko

Tenis

Guadalajara (Mexiko) - Turnaj mistryň

Turnaj mistrů ... červená skupina

14:00  Daniil Medveděv - Hubert Hurkacz
21:00  Alexander Zverev - Matteo Berrettini

Turnaj mistryň - Chichén-Itzá

Aryna Sabalenková - Iga Šwiateková

Turnaj mistryň - Teotihuacán

21:00  Barbora Krejčíková - Karolína Plíšková

Turín (Itálie) - Turnaj mistrů

Atletika

Praha - Běžecký závod Velká kunratická

Lyžování

Lech Zürs (Rakousko) - Závod světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:00/16:00 - paralelní slalom mužů

Basketbal

Kvalifikace na mistrovství Evropy žen 2023 - skupina I

13:00  Bělorusko - Nizozemsko
18:00  Irsko - Česko


Volejbal

Český pohár mužů - 3. kolo, odveta

15:00  Odolena Voda - Beskydy

Itapema (Brazílie) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 10. kolo

11:00 Talent tým Plzeňského kraje - HC ROBE Zubří
16:00 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen - 11. kolo

17:00  DHC Plzeň - DHC Slavia Praha

MOL liga žen - 23. kolo

12:00  Házená Kynžvart - KPR Ruch Chorzów

Florbal

Livesport Superliga - 14. kolo

16:30  FAT PIPE Florbal Chodov - Navláčil Panthers Otrokovice
17:00  FBC ČPP Ostrava - ACEMA Sparta Praha
17:00  FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
17:00  Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  Black Angels - FBŠ Hummel Hattrick Brno
18:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians

Extraliga žen - 12. kolo


13:30  FAT PIPE Florbal Chodov - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
14:00  FBC ČPP Ostrava - KM automatik FBK Jičín
16:15  Panthers Praha - FBS Olomouc
17:00  Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00  MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
18:00  Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians

Motorismus

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Mandalika (Indon.) - Závěrečný závod MS superbiků

Valencie (Španělsko) - Velká cena Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP

Cyklistika

Tábor - Závod Světového poháru v cyklokrosu


00:09 junioři
10:00 juniorky
11:40 muži do 23 let
13:25 ženy elite
14:50 muži elite

Krasobruslení


Tokio (Japonsko) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Futsal

První liga - 11. kolo

19:00  Ústí nad Labem - Sparta Praha
19:00  České Budějovice - Liberec

Rychlobruslení


Tomaszów Mazowiecki (Polsko) - Závody Světového poháru

500, 1000 m a týmový závod muži
1500 m a závod s hromadným startem ženy

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)