Svátek má: Ambrož|Benjamín

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 11.září 2022 za sportem? Na triatlon, fotbal, házenou

Kam v neděli 11.září 2022 za sportem? Na triatlon, fotbal, házenou

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Mohli byste vyhrát. Fandím vám, popřála modelka Kůrková basketbalistům před Eurobasketem
11. září 2022 - 10:47

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v neděli  11. září 2022




  Fotbal                                                                                          

FORTUNA:LIGA 2022/2023 ...  8. kolo

16:00  FC Baník Ostrava - FK Pardubice
16:00  FK Jablonec - FC Hradec Králové
16:00  FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
16:00  Bohemians Praha 1905 -  FC Slovan Liberec
19:00  SK Slavia Praha - SK Dynamo Č. Budějovice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 8. kolo

10:15  SK Slavia Praha B - FK Viagem Příbram
17:00  FK Varnsdorf - SK Sigma Olomouc B
17:00  FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim

Slovenská liga ... 10. kolo

17:30  Trenčín - Trnava

Liga žen ... 3. kolo

14:00  Dukla Praha -Baník Ostrava


  Lední hokej                                                                            

Přípravné utkání

16:30  SHC Klatovy - EHF Passau Black Hawks

Hokejová Liga mistrů ... skupina A

18:00  Aalborg Pirates - Mikkelin Jukurit
18:35  Lulea Hockey - HC Sparta Praha

Hokejová Liga mistrů ... skupina E

15:00  Ilves Tampere - EC Red Bull Salzburg
18:00  Stavanger Oilers - Fribourg-Gottéron

Hokejová Liga mistrů ... skupina F

14:35  Straubing Tigers  - Märjestads BK
18:00  EC Villach SV - Comarch Cracovia

Hokejová Liga mistrů ... skupina H

16:30  HC Davos - Skelleftea AIK
17:00  Belfast Giants - HC Oceláři Třinec


     Basketbal                                                                                                                                 



Mistrovství Evropy - muži ... osmifinále

12:00  Ukrajina - Polsko
14:45  Finsko - Chorvatsko
18:00  Srbsko - Itálie
20:45  Řecko - Česko

Brazílie - Mistrovství Ameriky mužů

Kutná Hora - Federální pohár mužů

Závěr skupinové fáze



Tenis


New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

US Open - čtyřhra žen ... finále

19:00  B. Krejčíková, K. Siniaková - C. McNallyová, T. Townsendová

US Open - muži ... finále

22:00  Casper Ruud - Carlos Alcaraz

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Atletika

Záhřeb (Chorvatsko) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold


Volejbal


Mistrovství světa mužů ... finále

21:00  Polsko - Itálie

Kvalifikace ME - ženy

17:00  Island - Česko

Mistrovství světa - muži

18:00 o 3. místo: Brazílie - Slovinsko

21:00 finále: Polsko - Itálie

Utrecht (Nizozemsko) - Turnaj série King of the Court v plážovém volejbalu

Havířov - Letní pohár v plážovém volejbalu

Házená

Extraliga mužů ... 2. kolo

10:30  Talent tým Plzeňského kraje - SKKP Handball Brno
17:00  O2XYWORLD HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí

MOL liga žen ... 2. kolo

18:00  Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha

Liga mistryň ... skupina A

14:00   Most -  Bietigheim
16:00   CSM Bukurešť -  Lublaň

Florbal

Livesport Superliga ... 1. kolo

17:00  FB Hurrican Karlovy Vary - Sokoli Pardubice
17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE Florbal Chodov
17:30  TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Střešovice
18:00  ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec

Extraliga žen ... 1. kolo

14:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
15:00  Panthers Praha - FbŠ Bohemians

Motorismus

Monza (Itálie) - Velká cena Itálie, závod MS vozů F1

15:00  

Magny-Cours (Francie) - Závod MS superbiků

Rallye Akropolis, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Zolder (Belgie) - Závody ME tahačů


Cyklistika

Španělsko - Etapový závod Vuelta

21. etapa: Las Rozas - Madrid

Velká cena Montrealu (WorldTour)

Kanoistika

Veltrusy - Mistrovství ČR v extrémním slalomu

Futsal

První liga ... 3. kolo

18:00  Perštejn - Helas Brno
19:30  Liberec - Vysoké Mýto

Dostihy

Praha - Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha

proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně)

Zápas

Bělehrad (Srb.) - Mistrovství světa v zápase

Karate

Pardubice - Závěr mistrovství světa v karate stylu Shotokan

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní

15:30 skeet ženy - družstva
16:40 skeet muži - družstva

Triatlon

Karlovy Vary - Závody Světového poháru

10:00 ženy
15:00 muži



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)