Svátek má: Kvido

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 1. března 2020 a sportem? Sledujte fotbal, hokej, lyžování

Kam v neděli 1. března 2020 a sportem? Sledujte fotbal, hokej, lyžování

Sportovní program bývá v neděli většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Lyžařské závody se jedou po celém světě
1. března 2020 - 10:16

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v neděli 1. března 2020



Fotbal   


 FORTUNA:LIGA    třiadvacáté kolo


14:30   1. FC Slovácko -  SK Slavia Praha
17:00    Bohemians Praha 1905 -  MFK Karviná

Slovenská Fortuna liga ...  21. kolo

15:30  MFK Ružomberok  -  MFK Zemplín Michalovce
15:30  FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
15:30  MŠK Žilina - FK DAC Dunajská Streda
15:30  FC Nitra - ŠK Slovan Bratislava
15:30  AS Trenčín - ŠKF iClinic Sereď
15:30  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FK Senica


Lední hokej    


Tipsport extraliga 2019/2020 ...  Základní část - 50. kolo

15:00  Kometa Brno  -  Kladno
15:00  Třinec -  Pardubice
15:30  Litvínov - Vítkovice
16:00  Mladá Boleslav - Karlovy Vary
16:00  Sparta Praha -  Zlín
16:00  Hradec Králové - Olomouc
16:30  Plzeň -  Liberec

Slovenská liga ... skupina A (1.-6. místo), 4. kolo nadstavby

17:00  Trenčín  - Zvolen
17:00   Banská Bystrica - Poprad
17:45   Slovan Bratislava -  Košice

Slovenská liga ... skupina B (7.-12. místo), 4. kolo nadstavby

17:00  Detva - Nové Zámky
17:30  Michalovce  -  Budapešť
18:00  Nitra - Miškovec

Lyžování

Blue Mountain (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu
19.00 paralelní obří slalom

Hinterstoder (Rakousko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
09.30/12.30 obří slalom muži

La Thuile (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.15/14.15 kombinace ženy

Lahti (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci
09.00/15.45

Lahti (Finsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
13.30

Lahti (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích
10:10 štafeta 4x7,5 km ženy
11:30 štafeta 4x10 km muži

Mora (Švédsko) - Vasův běh, závod seriálu Ski classics v dálkovém lyžování

Stanislav Řezáč se připravuje na svůj 22. start ve Vasově běhu

Oberwiesenthal (Německo) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování


Basketbal

Liga mužů skupina A1, 4. kolo nadstavby


18:00  Ústí nad Labem  -  Děčín

Liga žen skupina B, 2. kolo nadstavby

17:00    Strakonice  - Trutnov

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů  ...  20. kolo

15:00  SHC Maloměřice - Brno  -  SKKP Handball Brno

MOL liga žen ...  23. kolo

17:00  DHC Sokol Poruba -  DHC Slavia Praha

Florbal

Superliga Florbalu ...  26. kolo

17:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov - HU-FA Panthers Otrokovice
17:00  FBC ČPP Ostrava - Technology Florbal MB
17:00  FBC Liberec - FbŠ Bohemians
17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
17:00  Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
17:00  Black Angels -  ACEMA Sparta Praha

Extraliga žen ...  22. kolo

17:00  FbŠ Bohemians -  Ivanti Tigers Jižní Město
17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice -  FBC ČPP Ostrava
17:00  Tatran Teka Střešovice -   KM automatik FBK Jičín
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov -  FBS Olomouc
17:00  Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice

Cyklistika

Berlín (Německo) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice
Finále
14:00 bodovací závod ženy, sprint muži, keirin ženy, bodovací závod dvojic muži


Futsal

První liga 

19:00   Chrudim -  Hodonín
19:00  České Budějovice -  Česká Lípa
20:00  Liberec - Teplice

Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga
11:00   - TJ Snack Dobřany  -  HbK Karviná

Skeleton

Altenberg (Německo) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
10:00 skeleton - smíšená družstva
13:00 čtyřbob muži - 3. a 4. jízda


Moderní pětiboj

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě ze vzduchových zbraní


Rychlobruslení

Hamar (Norsko) - Mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji

13:00 1500 m ženy
13:52 1500 m muži
14:43 5000 m ženy
15:33 10.000 m muži

Stolní tenis

Plzeň - Mistrovství České republiky


Triatlon

Cheile Gradistei (Rumunsko) - Mistrovství Evropy v zimním triatlonu


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)