Svátek má: Dana

Regiony

Velikost textu:

Práce na fotbalovém stadionu v Pardubicích pokračují podle plánu

Práce na fotbalovém stadionu v Pardubicích pokračují podle plánu

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal se zástupci fotbalového klubu FK Pardubice o aktuálním průběhu sezony a přípravě na otevření nového stadionu.

Hejtman Martin Netolický e zástupci fotbalového klubu
10. listopadu 2022 - 11:30

Na novém stadionu se fotbalisté představí poprvé 4. února zápasem proti Slavii Praha. Termín dokončení není podle vedení klubu ohrožen.

„Ačkoliv se pardubičtí fotbalisté nyní nenacházejí v klidném pásmu prvoligové tabulky, tak věřím, že i s ohledem na přesun do skutečně domácího prostředí se nakonec pro Pardubice podaří prvoligovou příslušnost zachránit. Dobrým signálem určitě bylo vítězné derby s Hradcem Králové. Soupeři v boji o záchranu jsou tak na dosah a 60 bodů ve zbytku sezony stále ve hře,“ řekl hejtman Martin Netolický, který se zajímal také o stavební práce na novém stadionu v centru města.Podle aktuálních informací je harmonogram stavby dodržován a nedávno byl položen nový trávník. Všechny práce směřují ke 4. únoru, kdy pardubičtí fotbalisté přivítají Slavii Praha,“ řekl hejtman Netolický. Ten s vedením klubu řešil také fungování Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje a klubové akademie přímo pod hlavičkou FK Pardubice.

Pardubickénovinky.cz informoval Mgr.Dominik Barták, tiskový mluvčí Pardubického kraje.

(jv,pardubickenovinky.cz,foto:kú)Souhlasíte s tím, aby Česká republika i nadále dodávala zbraně na Ukrajinu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
4%
Ne
transparent.gif transparent.gif
37%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
4%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
55%