Svátek má: Leoš

Regiony

Velikost textu:

Originální a především moderní bydlení v obci Dubany

Originální a především moderní bydlení v obci Dubany

Obec Dubany se nachází jihozápadně od Pardubic, pouhých 7,5 km od centra města. Přitom nabízí klid a především nádhernou přírodu. Nepropásněte tak jedinečnou šanci na splnění vašeho snu o bydlení pro vás a vaší rodinu!

Rodinné řadové domy Panský dvůr
18. září 2018 - 07:00
(Komerční sdělení)

Z areálu bývalého panského statku vznikl projekt rodinných domů, které splňují všechny nejmodernější nároky pro život.


Rodinné řadové domy Panský dvůr

Projekt výstavby řadových rodinných domů je realizován v atraktivním prostředí bývalého statku Dubany č. p. 9. Je to místo protkané nádhernou přírodou spolu s dlouhou historií, kdy první zmínky o tomto areálu jsou ze 14. století. Původně se zde nacházela tvrz, která byla postupně přestavena na dosavadní stav. Areál splňuje veškeré požadavky na moderní a ekologické bydlení – má vlastní přípojku elektrické energie a plynovodu, splaškovou kanalizaci a vodovod. K areálu vede veřejná asfaltová komunikace. Dovedete si představit ideálnější místo?

Řadové rodinné domy jsou rozděleny do několika stavebních objektů (B, C a D). Objekty „B“ a „C“ jsou rekonstrukcí stávajících budov, ostatní budovy jsou novostavby, které vzniknou na místě již odstraněných staveb tak, aby v areálu zůstala zachována myšlenka vnitřního rezidenčního dvora a na vás tak dýchla historie a atmosféra toho nádherného místa.


Tyto budovy jsou rozčleněny do 17 řadových rodinných domů. Součástí záměru je i zhotovení infrastruktury k 6 stavebním pozemkům pod areálem. Tento projekt vás nadchne origálním pojetím a nesrovnatelnou nabídkou druhu a standardu bydlení, který zde regionálně na realitním trhu není.


Dubany – ideální místo pro vaší rodinu

Vaše nákupy můžete uskutečnit v obci, která má vlastní obchod, současně se zde nachází pohostinství, vaše děti mohou navštěvovat školky a školy v sousedních obcích Starý Máteřov a Čepí. V obci byla v posledních letech kompletně vybudována a obměněna veškerá infrastruktura a zázemí pro volnočasové aktivity.

Více informací se dozvíte na webových stránkách projektu, kde si samozřejmě i můžete některý z domů rezervovat.

(red,pardubickenovinky.cz,foto:fuerta)