Svátek má: Václav

Regiony

Velikost textu:

Město Pardubice chce vyřešit krizi hokejového klubu

Město Pardubice chce vyřešit krizi hokejového klubu

Hokejový klub HC Dynamo Pardubice je v krizi sportovní a nejspíše i ekonomické, užší vedení města Pardubice, které jsou majoritním vlastníkem, jednalo o nastalé situaci a dalším postupu.

Znak HC Dynamo Pardubice
6. prosince 2019 - 11:30

Ve středu večer se sešlo užší vedení města se zástupci všech zastupitelských klubů Zastupitelstva města Pardubic, aby se coby zástupci majoritního vlastníka HC Dynamo Pardubice shodli napříč politickým spektrem na postupu při řešení ekonomické i sportovní krize, ve které se klub nachází.

Zástupci zastupitelských klubů se jednoznačně shodli na tom, že ve společnosti musí proběhnout hloubkový audit. Zástupci klubů také jasně deklarovali potřebu změny ve vedení klubu s tím, že musí být dovolen i třetí člen představenstva. K současnému vedení klubu, respektive představenstvu směřuje výzva, aby bezodkladně řešilo složení realizačního týmu.Zástupci klubů se také shodli, že jedinou cestou je urychleně získat pro klub strategického partnera. Proto bude na prosincovém zastupitelstvu 12. prosince předložen koncept principu zadávací dokumentace na získání akciového podílu v HC Dynamo Pardubice.

Pardubickénovinky.cz  informovala  Iveta Koubková, tisková mluvčí,  Magistrát města Pardubic.

(red,pardubickenovinky.cz,foto:arch.)