Svátek má: Taťána

Regiony

Velikost textu:

Hledáme nejlepší MLS Pardubického kraje. Je to ten váš?

Hledáme nejlepší MLS Pardubického kraje. Je to ten váš?

Společnost Agrovenkov vyhlašuje 14. ročník soutěže o nejlepší potravinu regionu - MLS Pardubického kraje 2020.  Slouží k propagaci regionálních potravin a podpoře malých a středních podniků. Přihlásit se lze do 31. března.

Ilustrační foto
17. února 2020 - 11:30

„Velice mne těší, že se pravidelně setkáváme s tradičními výrobci, kteří přinášejí na trh potravin nové výrobky. Stejně tak uvítáme, když se přihlásí začínající podnikatelé, kteří se snaží na trhu prorazit a hledají možnost propagace. Z minulých ročníků víme, že právě MLS Pardubického kraje ukázal na budoucí úspěšné výrobky,“ sdělil Václav Kroutil, radní pro zemědělství, životní prostředí a venkov.


Do soutěže se může přihlásit výrobce potravin, který má mimo jiné sídlo na území Pardubického kraje, hlavní použitá surovina je tuzemského původu, své výrobky dodává do maloobchodní sítě či prodává ze dvora a splňuje podmínku malého či středního podniku s počtem zaměstnanců do 250 osob. Výrobky lze přihlašovat v těchto kategoriích: Mlýnské a pekárenské a cukrářské výrobky, Mléko a mléčné výrobky, Maso a masné výrobky a Výrobky z medu a ostatní.Účastí v soutěži získá výrobce výhodu propagace výrobků formou tištěného katalogu, který je určen pro širokou veřejnost. Dále na webových stránkách společnosti Agrovenkov a Pardubického kraje. Součástí je možnost účastnit se stánkového prodeje na významných akcích v regionu jako je Fresh festival, Dožínky Pardubického kraje, Den Pardubického kraje nebo Koně v akci na pardubickém závodišti.

Pardubickénovinky.cz informoval  Bc. Petr Šilar, tiskový mluvčí, Pardubický kraj.

(red,pardubickenovinky.cz,foto:pk)