Svátek má: Jaromír

Politika

Velikost textu:

Klausova gratulace do Londýna a jeho tři slova vyvolaly 500 komentářů

Klausova gratulace do Londýna a jeho tři slova vyvolaly 500 komentářů

Výsledky voleb na britských ostrovech potěšily poslance Václava Klause juniora a tak nelenil a třemí slovy "Dobrá zpráva po ránu!!" s odkazem na zprávu o výsledcích voleb se svěřil na svém facebookovém profilu. To stačilo, aby to vše vyvovalo během dne téměř 500 komentářů.

Dobrá zpráva po ránu, potěšilo poslance Klause juniora
14. prosince 2019 - 06:17

Klausova slova odkaz vyvolaly téměř pět stovek komentářů

Tak, druhé referendum o Brexitu v podstatě proběhlo. Co budou sluníčka žvanit teď? Počítám, že to hodí buď na Putina nebo na pátek 13. Hm, asi spíše na pátek 13, vypadá to pravděpodobněji," napsal jeden ze čtenářů.

Konečně je jasné, že britští poslanci celou dobu jednali proti vůli lidu...Prý kolébka demokracie...Aneb jak praví klasik - parafrázuji - "Co je dobré pro kolaloku, je dobré i pro zákon." reágoval další.

"Sjednocená Evropa je klasickým utopickým projektem, pomníkem marnivosti intelektuálů, programem, jehož nevyhnutelným údělem je krach..."  citoval jiný Margaret Thatcherovou z jejího díla Umění vládnout.

Stejně je to nějaké divné. Vždyt na ČT jasně říkali, že si Britové přejí změnu. Že by to zase ovlivnily nějaké ty temné síly z Ruska?" zeptal se další.

Hlavně hrdí Britové volili proti dvojvládí Německa a Francie, to nemohli dopustit, aby jim tito určovali budoucnost ostrova. Čili Boris je nový Winston, zmobilizovali se A kde jsou všichni ti, kteří pokřikovali, že exit lidé ve VB nechtějí, že je třeba opakovat referendum? Kde jsou ti demonstranti v ulicích?" píše se v dalším komentáři.

Agentury na výzkum veřejného mínění či volebních preferencí by se měly, pokud mají ještě zbytky profesionální cti, dobrovolně rozpustit," radí další čtenář.

Nejlepší na volbách či rozhodnutích celých jiných národů je fakt, já mnozí Češi, co byli už i v Praze, vám detailně vysvětlí, co jak kdo tam myslel..   Jakožto příslušník národa znaleho ve světě především svou nesoudržností, bych to nechal s dovolením na nich. Nic na jejich volbě naštěstí nezměním," píše další.

Mě se líbí jak se vždy u voleb odhalí, jak media za poslední rok neskutečně lhala, mlžila a snažila se dezinformacemi ovlivnit voliče. Ne vážně, takových článků a reportáží o tom, jak Britové nechtějí odchod a kecy, kecy, kecy. Mainstream média jsou žumpa," myslí si jiný čtenář.