Svátek má: Jana

Politika

Velikost textu:

Když se to tak sejde, tak v Česku může být místopředsedou kdekdo

Když se to tak sejde, tak v Česku může být místopředsedou kdekdo

Prvnizpravy.cz pořídily při kladení věnců připomínající události 17. listopadu 1939 desítky fotografií. Vybrali jsme jich pár a pokusili se z těch fotografií uhodnout třeba to, co zobrazené osoby řekly nebo si jen myslely. Nevylučujeme, že jsme se i trefili.

Odezírali jsme z fotografií pořízených při kladení věnců 17. listopadu
19. listopadu 2018 - 08:09"Na TV Seznamu jsou žabaři. Když jsem při televizní krizi byla šéfredaktorkou zpravodajství České televize já, tak Václavské náměstí zaplnily početnější davy demonstratů protestující proti mé osobě než nyní proti Babišovi.  A nakonec stejně  vláda nepadla," pomyslela si bývalá europoslankyně Jana Bobošíková kračející za věncem, který byl s její úctou položen u Hlávkovy koleje.


Když se to tak sejde, tak v Česku může být místopředsedou kdekdo."Vsadil bych se, že příští rok,  až budeme mít  kulaté výročí k 17. listopadu, tak se ta řada věnců potáhne až k Výtoni."


"Tak jste se tu zase sešli, soudruzi.""Co chybělo v prezidentských volbách,  jen pár desítek tisíc hlasů a pokládal bych ten věnec tady coby prezident jako první. Tím pádem bych jen nemusel jako nyní pokládat jen sám za sebe a hlavně bych ten věnec nemusel kupovat ze svého senátorského platu."

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)