Svátek má: Kazimír

Politika

Velikost textu:

Jako kdyby nerozhodovali o opatřeních konkrétní lidé, ale čokl

Jako kdyby nerozhodovali o opatřeních konkrétní lidé, ale čokl

„A co je PES? PES jsou z náhodných a nepřesných čísel vyvozované závěry a opatření. Opatření často nelogická, protichůdná, zmatečná, alibistická a škodlivá," okomentoval současné dění komentátor současného dění hudebník Petr  Štěpánek.

Psům je dovole pít pivo až teprve v první etapě v tabulce PES
29. listopadu 2020 - 05:20

„Alibistická vláda předala moc v zemi epidemiologické juntě. Ale i ta junta je alibistická. Namísto toho, aby zodpovědná osoba jasně prohlásila, toto je moje rozhodnutí, alibističtí posránkové se schovávají za tabulku jménem PES. Jako kdyby o opatřeních nerozhodovali konkrétní lidé, nýbrž jakýsi čokl. A co je PES? PES jsou z náhodných a nepřesných čísel vyvozované závěry a opatření. Opatření často nelogická, protichůdná, zmatečná, alibistická a škodlivá," okomentoval současné dění komentátor současného dění hudebník Petr  Štěpánek.


„Chránit jedny ekonomickou likvidací druhých je zločin. Ergo: Epidemiologická junta i alibistická vláda, která ji místo sebe nastrčila, jsou zločinci," napsal svůj názor Petr Štěpánek.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Petra Štěpánka, foto: ps)