Svátek má: Simona

Byznys

Velikost textu:

Slavia pojišťovna novým titulárním partnerem Velké pardubické

Slavia pojišťovna novým titulárním partnerem Velké pardubické

Slavia pojišťovna se stala novým titulárním partnerem Velké pardubické. Pojišťovna, která nese jméno se 150letou historií, a i dnes je ryze českou pojišťovnou, začíná spolupracovat s Dostihovým spolkem a.s., pořadatelem dostihů na Pardubickém závodišti.

Karel Waisser, Petr Kvaš a Pavel Sehnal při odhalení loga 129. Velké pardubické
11. srpna 2019 - 11:40

Legendární 129. Velká pardubická tak získává nové oficiální označení: 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou. Jak uvedly SportovniListy.cz, partnerství je platné následující tři roky a Slavia pojišťovna se zavázala k ročnímu plnění v řádu milionů.


Jak říkám ..."Ve Slavia pojišťovně si zakládáme na moderním přístupu k tradičním hodnotám. A jako tradiční vnímáme i závody v Pardubicích. Velká pardubická je pro většinu Čechů legendou, proto jsme se ve spolupráci s Dostihovým spolkem rozhodli, že uděláme vše pro to, aby tento tradiční závod mohl pokračovat. Letošní rok je pro nás zkušební. Naskočili jsme do rozjetého vlaku a velmi rychle dotáhli podmínky pro spolupráci. Tu plánujeme i na následující sezóny," prozradil  hlavní důvody, které vedly ke spojení s Velkou pardubickou Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny.

"Renomé závodu, vášeň pro sport, zájem veřejnosti, ale také média nás přesvědčila, že jsme nakonec zvolili Velkou pardubickou a jsme si jistí, že je to správný krok. Byť jsme firma, která si zakládá na flexibilitě a rychlé reakci na nové trendy pojišťovacího trhu, stále také ctíme tradice. Zároveň se považujeme za patrioty, pojišťovna je 100% vlastněna českým kapitálem. Cítili jsme potřebu trochu pomoci českému dostihovému sportu. Jde o spojení dvou silných českých značek," komentoval  Karel Waisser hlavní důvody, které vedly ke spojení Slavia pojišťovny a Pardubického závodiště.

"Titulární partnerství plánujeme nejméně na další dva roky. Nicméně Slavia pojišťovna předpokládá spolupráci ve střednědobém horizontu a věříme, že budeme na Pardubickém závodišti přítomni po delší dobu. Spolupráce nám dává smysl a rádi bychom ji společně rozvíjeli. Nejde jen o samotnou Velkou pardubickou, ale i o další aktivity, které město na závodišti pořádá," dodal Karel Waisser, který sám na sebe prozradil, že jezdí nikoliv závodně, ale rekreačně na koni a osobně poznal, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně.

"Velká pardubická je výjimečný sportovní podnik, legenda. Spojení se Slavia pojišťovnou vnímám jako propojení tradic a věřím, že společně tyto tradice nejen udržíme, ale budeme společně rozvíjet dál. Jsme na začátku spolupráce, nastavili jsme si nějaké cíle a jsem přesvědčen, že do budoucna budou vazby ještě hlubší a těsnější. Zahájili jsme silné a ryze české spojení dvou tradičních značek," dodal při slanostní prezentaci spojení Slavia pojišťovny se slavným dostihem náměstek primátora města Pardubice a místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Petr Kvaš.


Velká pardubická je jedním z nejstarších a nejtěžších dostihů kontinentální Evropy. Když se začala hrát fotbalová liga, Velká pardubická už měla za sebou kolem padesáti ročníků. Poprvé se běžela v roce 1874 – tedy před 145 lety. Dostihy se na stejném místě ale konaly už o několik let dříve, závodiště bylo založeno v roce 1856. Letošní 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která je také součástí mezinárodního seriálu dostihů Crystal Cup, je v dostihovém kalendáři druhou říjnovou neděli, 13. října 2019.

(ps, Dostihový spolek Pardubice, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: ps)Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
103.4
ČEZ
508
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK
826.2
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERČNÍ BANKA
803.5
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
700
PHILIP MORRIS ČR
14700
O2 C.R.
237
UNIPETROL
382.5
VIG
640