Svátek má: Dana

Komentáře

Maďaři v obavách ze světové války – my naopak

Naši euroobčané se z domnělého bezpečí sukní NATO snaží počůrat medvědovI tlapy, dojati svým hrdinstvím.

Odsuzují Orbána za to, že se snaží chránit Maďary, majíce pocit, že největší službou národu by bylo ponechat jej napospas EU, jak to činí naše vláda. Zatím to vypadá, že do zimy bude po válce. Dychtivost, s jakou mocenské skupiny USA ale i Evropy usilují o její rozpoutání, a podpůrná mediální kampaň přesvědčující znuděné, rozmazlené a po adrenalinu lačné nové generace o tom, že válka je zcela nesrovnatelná se vším co dosud zažili, o nějaké touze zachovat mír skutečně nesvědčí. Přes své mládí vyčpělá Gréta s bojem o záchranu planety mládež už moc nezajímá.

Covidová panika už  také ztrácí sílu, ale válka, to je zážitek, který si v Evropě po roce 1945 užili pouze na Balkáně. Tak sypme peníze na Ukrajinu! Dodávejme tam co nejvíc zbraní ať oslabíme Rusa, a když to bude všechno málo, tak na Putina všichni, jako jedno „TO“ vlítneme i přes jeho jaderné bomby a rakety. Stejně tam mají hrozný bordel a většina jich prý stejně nevybuchne. Tento hloupý a nebezpečný názor sdílí čím dál víc Evropanů. Chovají se jako dítě, které strká psovi do ucha hřebík a je překvapeno, když je pes zle pokouše. Divíte se? Nevěříte? Vzpomenete si ještě, kdy naposled jste zaznamenali demonstrace, nebo jiné projevy odporu proti válce? To už je historie. Jednání o míru na Ukrajině jsou totiž možná až po vítězství Ukrajinců.USA i NATO dobře ví, že není možné čekat vstřícnost od medvěda, kterému cpete do ucha hřebík. Přesto se podařilo vnutit většině svých občanů názor, že špatně se chová pouze medvěd. Tlačí tedy na hřebík klidně dál, protože my tu válku prostě chceme.

Když papež zapochyboval o tom, že vinen je pouze Putin, byl i přes svou neomylnost shledán „neznalým“. Každý jiný by byl shledán nepřítelem a ruským agentem. Zmínil jsem papeže, skončím tedy zázrakem. Tak jako kdysi hranice mezi NDR a NSR zázračně oddělila hodné německé soudruhy od zbytků fašistů a vrahů, tak dnes rusko-ukrajinská odděluje zlé, odporné, krvežíznivé zlosyny od chlapců, kteří by pro topící se koťátko do řeky skočili. Mě v roce 1968 připadali všichni stejní! Prostě ZÁZRAK.       

Karel Petřík

Vláda se přece vydírat nedá!

Vláda se přece vydírat nedá!

Karel Petřík 

28. listopadu 2023
Vláda chce jednat jen v pohodlí svých představ. Nedá se vydírat nějakou odborářskou sebrankou, které se nelíbí, nebo nechce pochopit vládou vybraná řešení a šíření společensko – ekonomické záchrany. Podařilo se jí tak jedinečné spojení 80% společnosti proti sobě.

Byl jsem u Vidláka

Byl jsem u Vidláka

Karel Petřík 

23. listopadu 2023
Zvědav, zda v něm převáží bloger nebo politik, po jisté roztržce ve straně PRO. Moje rozpolcenost, zda je pro nás výhodnější jedna nebo druhá možnost, byla patrně rozhodnuta.

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“ Rajchl neumí

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“ Rajchl neumí

Karel Petřík 

9. listopadu 2023
Je škoda, že národ, co dal světu Komenského, není sto pochopit, že účast na PRVNÍM LIDOVÉM HLASOVÁNÍ organizovaném J.Rajchlem o nepodpoře vládě může mít stejný dopad jako úspěšná stávka na Letné.

Rajchl organizuje lidové hlasování o podpoře či nepodpoře vládě

Rajchl organizuje lidové hlasování o podpoře či nepodpoře vládě

Karel Petřík 

4. listopadu 2023
To tu ještě nebylo. Je to geniální způsob, jak rozetnout gordický uzel z nesplněných slibů, pohrdání a arogance, který vláda svázala.

Jsem Evropan – kdo je víc?

Jsem Evropan – kdo je víc?

Karel Petřík 

30. října 2023
Je zvláštní vidět slavnostně vyladěné tváře při oslavách vzniku republiky s vědomím, že patří těm co včera, dnes a zítra dělají vše pro její zánik.

Co vše necháme vládu ještě pomrvit?

Co vše necháme vládu ještě pomrvit?

Karel Petřík 

20. října 2023
Chová se jako manželka, která se po svatbě změní k nepoznání. Ti co jí ve volbách řekli ano, se dnes většinou velmi diví a ty ostatní to brzy čeká. Bohužel její řádění musí snášet i ti, co jí tenkrát řekli...

Souhlasíte s tím, aby Česká republika i nadále dodávala zbraně na Ukrajinu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
4%
Ne
transparent.gif transparent.gif
38%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
4%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%