Svátek má: Šarlota|Zoe

Komentáře

Alexandra Udženija

politička (ODS)

Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební kampaně.

Zatímco ODS chce pracovat na sjednocení všech pravicově smýšlejících, tak pan Kalousek opět neudržel nervy na uzdě a ze strachu o svůj volební výsledek předvedl, že je bezskrupulózní, všehoschopný manipulátor, který svými kroky dlouhodobě poškozuje a rozkládá celou českou pravici.

ODS jasně říká, že se EU musí změnit a reformovat, ale ODS má také jasně definovanou zahraniční politiku a nevidí jinou alternativu pro členství v EU. Výrok jednoho z našich kandidátů pronesený bezprostředně po jednom z teroristických útoků na tom nic nemění.

Už jen čekám, jak Kalousek po volbách klidně ‚uhne‘ ze svého sloganu ‚neuhneme‘ a zachová se podobně jako v roce 2006, kdy chtěl vytvořit první vládu od roku 1989 tolerovanou komunisty. Apeluji na všechny pravicové voliče, ať volí ODS.

Alexandra Udženija