Svátek má: Arnošt

Komentáře

Čeká nás po volbách další Mnichov?

Za pár dnů si někteří připomeneme 30.9.1938 den, kdy náš stát spojenci obětovali pro záchranu trvalého míru v Evropě.

Mír trval do 1.9.1939. Mezi tím naše zbraně, tehdy jedné z nejlépe vyzbrojených armád v Evropě, posílily Němce. Také naše zbrojovky udělaly Hitlerovi jistě radost. Německá armáda pak nenalezla v Evropě vážného protivníka a některé vojenské operace probíhaly spíš jako vojenská cvičení. Až do osudného rozhodnutí rozšířit životní prostor pochodem na východ.

Dnes Německo - zničené prohranou válkou, oslabené ztrátou 10milionů zabitých a do roku 1989 rozdělené na dvě části -  ovládá Evropskou unii. Tento zpočátku nadějný projekt, který má zajistit v Evropě trvalý mír a spolupráci, nabral v posledních letech směr k potlačení nebo lépe zničení národních států a vytvoření nové, vykořeněné společnosti bez hranic, tradic, historie a křesťanství. Novou Evropu pomohou vybojovat osadníci především z Afriky. Tito  Afroevropané zajistí likvidaci případného odporu domorodců a postupné zničení stávající kultury. Jediným sjednocujícím prvkem bude ISLÁM. Evropa bude sjednocena do tak, jako kdysi SSSR, poslušného bloku ničím nepřipomínající původní model EU.

Přemýšlejme nad důsledky Mnichovské smlouvy, kdy jsme byli obětováni spojenci a dneškem, kdy se obětujeme prostřednictvím našich politiků sami, aniž to mnozí vůbec tuší. Kolik znáte politiků, KTEŘÍ JSOU SCHOPNI SE POSTAVIT ŠÍLENÝM PLÁNŮM ekonomickým, ekologickým, osídlovacím, které se realizují a možnosti zavléci nás do nového tažení na východ. Ten náš dnešní Mnichov bude jen námi tolerovaná zrada na nás samotných a bude jedno, zda jsme něco tušili či ne. Nebude to omluva!

Blížící volby rozhodnou o tom, zda zabráníme našim politikům předat vládu nad zemí a námi Němcům. Mnozí by pro trochu lásky Bruselu a moci doma šli klidně i na východ s nějakou tou pancéřovou humanitární pomocí. Zkusit boj za Prahu třeba tentokrát na východní hranici Ukrajiny, bok po boku s její odhodlanou armádou. Věřím, že ani tento vrchol oddanosti novým pánům a novým evropským hodnotám není pro řadu našich politiků nezdolatelný. Není vyloučeno, že plán dalšího pochodu na východ je připraven a čeká – i na nás. NA VŠECHNY!!!


 Karel Petřík

 


Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
42%
Ne
transparent.gif transparent.gif
19%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
39%