Svátek má: Oldřich

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Zeman vůbec nemá-hlavne ze se mu soudci cpou do kancelare sami a jeden na druhého donasi-prezident není tak naivni aby naletel ubohému prevlekaci kabatu,solarnimu baronovi Baxovi na spek,Baxa je prodejna prostitutka která zavisti ze nedostala koryto pisti
• Petříček bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí,Česko čekalo na jeho osobnost!
• Kde asi soudruh rozvědčík Putin udělal chybu, když HDP na obyvatele má 10x menší než v USA, i když si v Rusku zavedl imperialismus po naprostém krachu komunistů v CCCP---už je tam ale kapitalismus 30 let .. a furt prdlajs howno howno a nic!!
• Babis kritizoval Sobotku jak si ze sve pozice dela ruzne vylety do zahranici a sam dela to same a to ještě s rodinym prislusnikem,jeho parchanti studuji na cizích skolach protože ty české jsou k nicemu a nebo se nehodi pro takovou psychicky nemocnou pakaz
• Dík Zemanovi,naší vládě a 60ti světovým zemím,že uznali Guaidóa za prezidenta,jediní zmetci co jej neuznali jsou ječící místní estébáci a komunisti,Putin,Ten-Pi-Tchus a Iránci,kteří ještě stále vzdorují!
• 150ti tisícova armáda co nás stála miliardy, plná ztučnělých vepřů lampasáků a politrukblbů jako Vaculík úplně na HOWNO, ANI PŘED ZLODĚJSKÝMI VRAHOUNSKÝMI RUSY NÁS NEBRÁNILA,STÁLA NÁS 1000x víc než dnes Senát,záchrana před novým ruským znásilněním!!
• Baxa?--ZEMAN VŮBEC NEMÁ PRÁVO SOUDCE OVLIVŇOVAT A ZVÁT SI JE DO HRADU NA KOBEREČEK A TAM JE KORUMPOVAT. A TEPRVE NE MYNÁŘ BEZ PROVĚRKY, CO JE PODÍLNÍKEM EXEKUČNÍ VYDĚRAČSKÉ SPOLEČNOSTI, která odírá chudáky houmlesáky o jejich zbylých pár stokorun!
• I když se nekonalo sezeni V4 v Izraely z duvodu Polska tak si nas UJO udelal vylet s Monikou která si prevlekla kabat místo zeleneho tak cerveny Andrej ji splnil prani a Monika splnila prani sve dcery Vivien,holt za peníze danovych poplatniku je lepsi ...
• 12let tady řádilo ODS,nejvíc Česko dostalo zabrat za 8let vlády ČSSD ZEJMÉNA ZA zloděje ZEMANA,který zpronevěřil ruský dluh 80 miliard-dal se použít i na důchody,SITUACE VE ZLODĚJNÁCH VYGRADOVALA KDYŽ 6 LET je MINISTR FINANCÍ A PREMIÉR ZNÁMÝ ZLODĚJ BABIŠ
• Blb politrukblb neví,že na východě jsou Putinovi islámci a pravoslaví,Ukrajinci vykopali patriarchu Kyrila, pro něhož je větší bůh Putin než sám Boží syn do ruské řiti a dobře udělali,Putin se s Lavórem vzteky může jen posrat,a můžou stejně prdět howno !
• Kam Rusák vstoupí,tam nastane bída hlad a 100 let tam tráva neroste, KUBA, NIKARAGUA,VŠECH 15 STÁTŮ CO 40 let OKUPOVAL,DEJTE POKOJ S RUSEM.Američan přijede pomůźe odjede!!Rus přijede dočasně natrvalo na věčné časy všechno VYŽÍRAT,VYKRÁDAT A OKUPOVAT..
• www.seznamzpravy.cz/clanek/nac​​​​isti-chlast-de-ky-a-penize-​o​d​-​cia-pripomeneme-vam-kdo-​by​l-​sk​utecne-vaclav-havel-6​637​9 dobrej film pro místní švihlé estébáčky se svou oblíbenou stvůrou Štěpánem s bláboly k soukmenovců...
• CObolak s vyrazem psychopata v obliceji by uz konecne mel useknout tu socanskou hydru petricek-pochva co se tyce Charzamove z ANO tak je to same jako telicka a Zlatuska,copak nejsou lide na lepsi vlastenecke urovni??Jinak je vhodne volit do EU-KSCM,SPD
• Putin už vyhrožoval všem zemím a EU raketami s atomem, nikoho to už nebere, když s atomem zaútočí, celé Rusko se stane pustou náhorni plošinou.NATO a USA ROZTAŽENÉ PO SVĚTĚ DOBŘE VYZBROJENÉ ho má dobře obklíčené a to je fakt dobře!!!
• Nezáviďte trošku majetku Babiše.TA TROCHA MAJETKU JE 1,5BILIONU ÚČETNÍ HODNOTY AGROFERTU,skoro celý současný dluhČR,až bude chtítKSČM znárodňovat,zalepí celý dluh,když se přidáKellner,Křetínský,budou biliony NAVÍC.UŽ VÍTE KDE JE ROZKRADENÝ MAJETEK ČSSR?
• Jaký je rozdíl mezi imperialisty z Fašingtónu a imperialisty zKremlu?Žádný oba vykořisťují své poddané a mají spoustu houmlesáků.V Rusku ti co nepracují nedostanou vůbec nic,v USA nepracující dostanou kreditní kartu na potraviny a oblečení.USA SE VYPLATÍ!
• Až se to začne řezat,pak nám nepomůže ani Rusko ani USA,proč bychom tedy měli lézt do chřtánu okupanta,ze kterého nikdy nic dobrého nevzešlo?Amík přijede, pomůže,odjede!Rus přijede,udělá teror a zůstane dočasně na věčné časy.Čím dál bude Rus,tím je lépe!
• Petříček bude moc dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí,Česko čekalo na jeho osobn...
• Repertoár skřeků zrádcovské kolaborantské kolony je zde pořád na jedno brdo,děsivá chudoba ducha,bohem je pro ně jen zbrojení a chudoba=oslava nových zbraní a chudoba zemí které Rus obsadil(končících neslavně,protože v tom není Bůh,ale Putin-SATAN)
• Charzamova z ANO opet na kandidátce do EU-velmi pekna kritika p.Chalupy z ANO který tuto europoslankyni kritizuje jak hlasuje proti CR-pripada mi Babis ze potřebuje na spiavou praci sve žolíky to same je i s pubertakem Petrickem-rezavoupičou,fuj cobole
• Jak se může poskok šmejda zkaženého Pražským prašivým magistrátem Pochvou stát ministrem zahraničních věcí ? To je ukázka že v naší demokracii cosi smrdí. Pytlíček se stane ministrem a nevadí že je to Pepek Vyskoč dosazený vydíráním Babiše.
• Kam vejdou Ruské svině tam je rabování,smrt,1940 Finsko200tisíc zavražděných,Pobaltské země milion,Polsko dalších300tisíc,1990Čečensko půl milionu zavražděných FUJ,HANBA Rusku!NATO UMÍSTÍ ATOMKY UVNITŘ SVÝCH STÁTŮ NA OBRANU PROTI AGRESI PUTINA.
• Petříček bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí, a proto místní pomlouvači zuří.