Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• nežiji,nikdy jsem nežil v ČR ve svobodném státě,kde jsem se svobodně na čestné prohlášení nemohl nikdy od zdravotní pojištovny odhlásit při úrazu,v hlubokých depresích,kdy jsem roky nepoužil žádné lékařské zařízení,ani lékařské služby,ale léčil jsem se
• Exekutory a jejich soudní mafie protlačil mistr Kalousek,TOP,ODS.Nejdříve dluhové pasti a pak gestapo exekutorů.Tak se to chytlo,že to pokračuje stále dokola. 3-4 tisíce sebevražd,děkujeme,odejděte,vr​ahové z ODS,TOP,KDUČSL,STAN,Piráti.
• bych se po sehnání práce mohl zpět přihlásit bez dluhů k pojišťovně,jako slušný poctivý chudý,člověk,nežiji,nikdy jsem nežil v ČR ve svobodném státě,kde jsem se svobodně na čestné prohlášení nemohl nikdy od zdravotní pojištovny odhlásit při úrazu,depre...
• nebyl bych ani v exekuci a neměl ani penále u zdravotní pojišťovny,naopak po vyléčení z hlubokých depresí a z úrazu v zádech,bych se po sehnání práce mohl zpět přihlásit bez dluhů k pojišťovně,jako slušný poctivý chudý,člověk.
• protože já jsem v tomto státě nikdy svobodný nebyl,kdybych byl,nebyl bych ani v exekuci a neměl ani penále u zdravotní pojišťovny,naopak po vyléčení z hlubokých depresí a z úrazu v zádech,bych se po sehnání práce mohl zpět přihlásit bez dluhů k pojišťo...
• Závidím jim(je mě to trapný napsat,to mě věřte),protože já jsem v tomto státě nikdy svobodný nebyl,kdybych byl,nebyl bych ani v exekuci a neměl ani penále,naopak po vyléčení z hlubokých depresí a z úrazu v zádech,bych se po sehnání práce mohl zpět
• Světové ekonomické forum spolu s OSN a Billem Gatesem,co vytvořili Covidvir si spomene i na ty nejodolnější a nejsvobodnější a demokraticky i je ztrestá 5G covidem za jejich drzou nedemokratickou imunitu.
• i kdyby to dokázala a zvládla ,ale má být v domácnosti a starat se o děti.A i když v tom Avghanistánu je vyprahlá zem a hory jsou svobodný.Závidím jim,protože já jsem v tomto státě nikdy svobodný nebyl,naopak jsem ještě v exekuci i díky tomu viru.
• Až pustí i na Avghánistán 5G systém záření a začne Avghánská mutace chřipky Covidavghánistán,bude po svobodě i tam.
• ,teď nejde o to,zda řada z nich nežije v luxusních vilách,jako turci,nebo zda jejich manželka nemůže prodávat na trhu, i kdyby to dokázala a zvládla ,ale má být v domácnosti a starat se o děti.
• /teď nemám na mysli nezralé makovice v Avghanistánu/ a nejsou v exekuci za nedoplatky zdravotního,penále,ani jsou skutečně svobodný,teď nejde o to,zda řada z nich nežije v luxusních vilách,jako turci,nebo zda jejich manželka nemůže prodávat na trhu,i
• žádný VŠ politický pravicový kapitalisti jim do toho nežvaní a nedrží u hlavy stopky,mohou se léčit čím chtějí/teď nemám na mysli nezralé makovice v Avghanistánu/ a nejsou v exekuci za nedoplatky zdravotního,penále,ani jsou skutečně svobodný.
• Avghánci ale mají můj obdiv,jsou svobodný,ať si to ještě na chvíli užijí,dokud mohou,mohou si v klidu jít do hor na čaj jen tak v obyčejných hadrech,tam si poklábosit,žádný VŠ politický pravicový kapitalisti jim do toho nežvaní a nedrží u hlavy stopky.
• vghánci ale mají můj obdiv,jsou svobodný,ať si to ještě na chvíli užijí,dokud mohou,mohou si v klidu jít do hor na čaj jen tak v obyčených hadrech,tam si poklábosit,žádný VŠ politický pravicový kapitalisti jim do toho nežvaní a nedrží u hlavy stopky.
• ale já nepotřebuji být muslim a přesto slušný jsem i bez islámu,já nejsem ani u křesťanství apd,ale ani v žádné sektě,přesto v nadpřirozeno věřím,ale nejsem žádný fanatik.Avghánci ale mají můj obdiv,jsou svobodný,ať si to ještě na chvíli užijí.
• jsou to svobodný lidi a nedobili je ani rusové ,ani američani,kloubouk dolů před nimi v tomto směru,mají můj obdiv,to nemyslím ve smyslu,že bych obdivoval ty jejich ži ži,jakmile nejste muslim,ale já nepotřebuji být muslim a přesto slušný jsem
• Co se mě na muslimech naopak líbí a to na avgháncích,že jsou nadále svobodný,nejsou to žádný kapitalistický otroci ideologie kapitalismus,jsou to svobodný lidi a nedobili je ani rusové ,ani američani,kloubouk dolů před nimi v tomto směru,mají můj obdiv.
• A když už se tu bavíme o muslimech,ne že bych podporoval jejich určité kruté citace,které jak nejste muslim,tak ži ži a hlavička letí do koše,ale já nejsem ten člověk,co boha haní,takže o mě nejde,já totiž v nadpřirozeno i věřím,ale nejsem žádný fanatik.
• A když tu ukazujete VŠ politický pravicový kapitalisti na ´´piráty´´,tak si nalejme čistého vína,nebyl to náhodou ODS senátor Kubera,jako pravičák kapitalista, co do Teplic atd nacpal bohaté muslimy?Ale to už se Vám do ´´krámu VŠ pravičáků´´ nehodí,že?
• Počkejte až vyhrají Piráti a přijde novej,mladej. Afričtí migranti ..A když tu ukazujete VŠ politický pravicový kapitalisti na ´´piráty´´,tak si nalejme čistého vína,nebyl to náhodou ODS senátor Kubera,jako pravičák, co do Teplic atd nacpal bohaté musl...
• a na to jste používali ty hromady pracovních agentur,takže jste křiváci a žádný hlas Vám nedám nikdy vy kapitalistický politický zpolitizovaný vysokoškoláčci v ideologii kapitalismu a hltat ideologii kapitalismus nebudu nikdy a třeba se z toho pokakejte.
• že nejsou lidi.Ale oni byli lidi na práci,například já český středoškolák na práci,ale mě jste zakazovali ve firmách pracovat v Libereckém kraji a na to jste používali ty hromady pracovních agentur,takže jste křiváci a žádný hlas Vám nedám nikdy.
• nebo jste českým středoškolákům zakazovali ve firmách pracovat,nejsem jediný,komu se to stalo,nechali jste ty ostatní pracovat za 2 zaměstnance,ale za 1 plat a pak jste čekali až uběhnou 3 měsíce a už jste do ČR tahaly hromady cizinců,že nejsou lidi.