Svátek má: Drahomíra

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Приглашаем Вас на Международный фестиваль йоги и творчества [odkaz] Фестиваль пройдёт 24-31 августа 2019 г. Место: Ретрит-центр "Белые Скалы". Краснодарский край. Программа психологических, телесных, танцевальных, творческих мастер-классо...
• Německo prý štve do války na Ukrajině? Ukrajinskou zemi okupuje soudruhu na Donbase a jinde OKUPANT Putin, bez jeho štvaní proti Ukrajině a jeho podpory zkrachovalých proruských povstalců sestřelujících dopravní letadla by už dávno vyhynuli hlady!!
• Pan prezident Zeman je náš nejlepší prezident všech dob. Za nšj budeme bojovat ze zbraní v ruce! A já blb politrukblb plk. Standa Vaculík jsem vytáhl ze skříně špuntovku a pojedu se svým čučkařským vrchním velitelem na vozíku a kolínskými dědky do bojééée
• Jedině pohraničníci jako já mohou zachránit stát,už jednou jsem stál na čáře před dráty s vysokým napětím a střílel ty zmrdy kulometem,co z ČSSR chtěli zdrhnout do Bavor,bohaté Němce Sudeťáky jsem ale vítal s otevřenou náručí.Vaculík,blb politrukblb,v.v.
• Určitý blb politrukblb z Liberce si myslí,že Havel byl premiérem a mohl zašantročit jako Zeman stamiliardy za sanaci bank a za prsty mu zůstat ruský dluh,vidíte soudruzi,co zde máte za imbecila?Kauzy OKD,MUS a FOTOVOLTAIKA vznikly za PREMIÉRA ZEMANA! !
• Pomstychtivec Zeman se v dějinách zapíše jako po Gottwaldovi nejhorší prezident!! I Hnusák měl větší úroveň,dokonce se ani nepochcával,netrpěl virózou,klenoty nepoblil,neintrikoval v kauze olovo na PB,nebyl Putinovou děvkou ani v Bambergu.
• Představa kapitalisty Babiše o důchodech je následovná . Celý život si bude občan spořit na důchod v soukromém fondu 10 tisíc a víc z výplaty a k tomu mu stát něco přidá.Tak to bude i se zdravotnictvím.Kdo nebude mít peníze-bude vprdeli jak v Rusku .
• Inteligentní Putin?Myslíš toho kágébáckýho fízla,zrzavýho skrčka,bývalého komunistu,co s Jelzinem rozkradl spolu s250oligarchy 95%Ruska,co udělal v ČR Klaus,Zeman a oligarcha Kellner,Babiš,Komárek atd.taky??Tomu se ale říká zlodějna,ne inteligence troubo
• Patriarcha Kyril majíc za boha Putina, je mu nadřazen i nad Hospodina, dokonce žehná jeho atomovým zbraním,novým systémům S500,ultrasonickym střelám,atomovým ponorkám, kterými se každý den válečný jestřáb Putin camrá,aby vyhubily co nejvíc všeho lidstva
• Zeman-Buran zvolen díky prokázaným lžím,podvodům,urážkám ostatních kandidátů,existenci pro svět této politické mrtvoly vnímají v zahraničí jen v dalších ostudných skandálech země,kde spoluvládne KSČM v čele s psychicky nemocným kořalou mumlajícím nesmysly
• XXXL-dojnice Benešová,Zemanova kámoška, chce předělat soudnictví,aby přímo podléhalo lháři alkoholiku Zemanovi, který by chtěl svoje a Babišovy aféry a zlodějny zakrýt,aby nemusel jít do tepláků.Tak to je celá a úplná pravda o Zemanovi,Babišovi a dojnici
• A kdo útočí na p. Benešovou je ze stejného pytle jako Hamáček-kdo ohrožuje zloděje,toho nepotřebujeme. Tady se bude dál krást pod taktovkou ČSSD jako to nakonec už dělal premiér Zeman 1998-2002,který kauzy MUS,OKD,Fotovoltaika přímo podporoval za úplaty
• Komunisti prosadili zákon o zločinné privatizaci.To znamená že hlavní strůjci zločinné privatizace a pučisti z Václaváku Klaus,Zeman a hlavní příjemci v zločinné privatizaci Babiš sKellnerem mají na kahánku soudruhu estébáčku Vaculíku,blbe politrukblbe?
• Minulé volby byly demokratické,ale soudruh Zeman si v rozporu s ústavou přiděluje některé pravomoci,jako je výběr a souhlas s ministry,KTERÝ MU NAPROSTO PODLE ÚSTAVY NEPŘÍSLUŠÍ - vybírá si své ministry,kteří mu jdou na jeho destabilizační proruskou ruku!
• Německo že štve do valky na Ukrajině? Ukrajinskou zemi okupuje soudruhu na Donbase a jinde OKUPANT Putin, bez jeho štvaní proti Ukrajině s jeho podporou zkrachovalých proruských povstalců sestřelujících dopravní letadla by už dávno vyhynuli hlady!!
• Chichichi komunisti a estébáci jsou už v prdeli a kvičí, kvičí vztekem a konce to nemá, miliony chvilek jim brzy natrhou proruský prdele!!Jsou bez vojska a zbraní!Miliony chvilek brzy potáhnou do boje proti proruským švábům,Uděláme to jako bratři Slováci
• Jedinej kdo do ČR dováží a může dovážet na své latifundie migranty je pan Babiš Al-Hrabiš,což činí v míře neúměrné,kdo jiný by mu za 12 tisíc dřiny na polích Agrofertu a v Kosteleckejch smradlavejch sračkách z masa-nemasa by na něj dřel??
• Premiér Zeman 1998-2002 dotáhOBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY,sanoval banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ,SOUHLASU ODS,Klaus a Zeman byly ty havloidní sračky o kterých teď píšeš SOUDRUHU,buď adresný!
• Pan prezident Zeman je náš nejlepší prezident všech dob. Za nšj budeme bojovat ze zbraní v ruce! A já blb politrukblb plk.Standa Vaculík jsem vytáhl ze skříně špuntovku a pojedu se svým čučkařským vrchním velitelem na vozíku a kolínskými dědky do bojéé...
• Jedině pohraničníci jako já mohou zachránit stát,už jednou jsem stál na čáře před dráty s vysokým napětím a střílel ty zmrdy kulometem, co z ČSSR chtěli zdrhnout do Bavor,bohaté Němce Sudeťáky jsem ale vítal s otevřenou náručí.Vaculík,blb politrukblb v.v.
• Manžel zase tady nasral komunistickými a estébáckými sračkami fekálfašouna. Nestačí mu,že musím poslouchat ty jeho lži a sračky,co prdí i doma,ale ještě mi prase kozu Lízu šuká pod chundeláč.Musela jsem to oznámit!Nešťastná Vaculíková.
• Seznam::Další tisíce důchodců spadly po přidání důchodů do exekuční dluhové pasti.Exekuční zákon vznikl za premiéra Zemana,exekutoři jako Homecredit a Mynářova firma sponzoruji Zemana.KAPITALISTA Zeman proto tvrdí: EXEKUCE SE MUSÍ PLATIT!
• Kapitalistický systém směřuje v Rusku a v ČR na rozdělení společnosti na výrazně bohaté a výrazně chudé.Ale to i chtěli zakladatelé Prognostického ústavu z KGB kde byli zaměstnáni agenti KGB Klaus, Zeman,Ransdorf,Dlouhý a i další agenti KGB z Ruska!