Svátek má: Monika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• V televizi Barrandov u Soukupa - běží pravidelně boží pořady o Kalouskovi a jeho domácí zabijačce nebo o prodeji Agrobanky a hospodaření vlád Klause a Kalouska. Je to dobré pro oživení paměti proč nesmíme znovu pustit ke korytům vepře z ODS,TOP,Lidovců.
• .Vaculík zdraví zdejší havlistickou onuci, která s pěnou u své modré držky plive a plive ejakulát svého guru - buzíka Jandu...jde ti to ale pomalu hochu, musíš ještě hoóóódně posnídat ovesné kaše, a nikoliv hulit Jandovi jeho obřezané péro...zdraví tě VK.
• je to komické že mnohdy aby se odeslal koment, tak je zapotřebí zadat kod dvakrát. jako by si AGENTI NSA,CIA A JINÝ ŠMEJDI NEMOHLI HNED NA PRVNÍ DOBROU TO MEZI SEBOU ROZESLAT! USA, POLIBTE SI ŘITĚ!JSTE ŠMEJD A JAKO ŠMEJDI SKONČÍTE.
• LIDÉ JIŽ MAJÍ TĚCH ŠAŠKŮ, KTEŘÍ NEUSTÁLE OSOČUJÍ PUTINA PLNÉ KECKY:-) ZÁPAD V ČELE S USA SE KAŽDÝ DEN ZTRAPNUJE SVÝMA LŽEMA A JEŠTĚ TRAPNĚJŠÍ JSOU LIDÉ JAKO GEN. PAVEL,KTERÝ VÍ A PŘESTO ZA ŽOLD LŽE S NIMI. JE TO VELKÁ DEGENERACE EU ZÁPADU+ USA
• Stejně jako Pochemu je třeba vyhodnotit jeho práci v Pražské shnilé ČSSD na magistrátu a v Parlamentu EU kde hlasoval proti zájmům ČR, je nutno vyhodnotit i výsledky zbytečného Senátu,kde se povalují šmejdi ze strany Lidové a Pizdíci všech barev. Zrušit !
• Tupá propaganda se vyskytuje i na těchto svobodomyslných stránkách. Magor Stanislav Vaculík,Kolín,Benešova 757 tu stále opakuje a tapetuje opravdové kraviny.To samo o sobě ukazuje jací blbové tu propagandu pro Putina a Zemana dělají.
• SOUDRUZI ŽÁDÁM O VYSVĚTLENÍ ROZDÍLU MEZI IMPERIALISMEM A OLIGARCHISMEM!ZŘEJMĚ IMPERIALISMUS ZBÍDAČUJE PRACUJÍCÍ JEN NAPOLO,ZATÍMCO OLIGARCHISMUS SEDŘE Z MUŽIKA I KŮŽI s desetinou mzdy kapitalistického dělníka ?..?
• Kdo nás platí? Přece Putin soudruzi.. a Anna Nikolajevna z RF , tedy až po našem vyplnění vlastenecko-vojenského formuláře , můžeš se ale zapojit taky za hodnotné rublíčky , Putin platí opravdu štědře hihihi , bude nás aspoň víc , nebudem se bát USA ni...
• Cílem ruské propagandy a konspiračních teorií publikovaných na prokremelských webech je podle zprávy BIS především informační zahlcení publika a relativizace pravdy.Falešné zprávy nemají čtenáře přesvědčit o ruském vidění světa,ale zpochybnit skutečnost
• Největší Čech byl panVáclav Havel ano to je ten co tak parádně vyjeball se zasranýma komoušema.Nejen to,vyrazil politruka Vaculíka z ČSLA pro lemplovství,krádeže a sexuální obtěžování branců,Vaculík je z Havla vztekem úplně POSRÁN !!
• Tupá propaganda se vyskytuje i na těchto svobodomyslných stránkách. Magor tu stále opakuje a tapetuje opravdové kraviny. To samo o sobě ukazuje jací blbové tu propagandu pro Kalouska a ČT dělají.
• Podle blbečka od Kalouska prezident může za výsledky voleb, ve kterých ale přece hlasovali voliči že ? Prezident je pouze moudře vedl a informoval je o svých postojích opřených o realitu a dlouholeté zkušenosti. Prezident má důvěru a radí nám dobře.
• To nemyslíš vážně,že největší Čech byl Havel.Právě naopak,ten byl největší jidáš v ČR.Největší lhář,který se kdy dostal k moci.
• Vaculík zdraví zdejší havlistickou onuci, která s pěnou u své modré držky plive a plive ejakulát svého guru - buzíka Jandu...jde ti to ale pomalu hochu, musíš ještě hoóóódně posnídat ovesné kaše, a nikoliv hulit Jandovi jeho obřezané péro....zdraví tě VK.
• SOUDRUZI ŽÁDÁM O VYSVĚTLENÍ ROZDÍLU MEZI IMPERIALISMEM A OLIGARCHISMEM!ZŘEJMĚ IMPERIALISMUS ZBÍDAČUJE PRACUJÍCÍ JEN NAPOLO,ZATÍMCO OLIGARCHISMUS SEDŘE Z MUŽIKA I KŮŽI s desetinou mzdy kapitalistického dělníka ??!!?
• Kdysi jsem Rusko obdivoval .. Pak se ukázalo , ze skutečnost je mnohem , mnohem horší , je snad dobré v něm žít pro Putina a jeho 250 miliardářů , jinak je lepší být houmlesákem v USA , I TEN SE MÁ LÍP než obyčejný ruský dělník v Putinově kapitalizmu ...
• Putin nyní postavil v Rusku stovky nových mešit a největší mešitu na světě v Moskvě, velmi se o 50 milionů islámských vrahounů stará, my komunisti i to vše chválíme !! A to Kadyrov chce v celém Rusku 4 manželky nejen pro muslimy ! ..
• Nezapomeňte se podívat na vyjádření izraelské mluvčí na otázku reportérky RTE News, proč zabíjejí Palesince? „Nemůžeme dát všechny ty lidi do vězení“, odpoveděla. - to je opravdová demokracie a svoboda slova! xkcmjh
• I Turek v Syrii levou zadní sestřelí Rusům stíhačku , amici se 40 let starými Tomahawky dělají nad Sýrií co chtějí a teď i izraelec klidně zničí nejmodernější protiletadlový systém .. Jak může jen Putin vychvalovat ten suprmoderni ruský nefunkční šrotík
• Cílem každé propagandy je oblbnout lidi. V době internetu to mají ale pitomci co dělají propagandu útočné války a zbrojení - těžké. Každý si může ověřit jaký je poměr sil, kdo provokuje zbrojení a válku a kdo z toho profituje. Nejsou to lidé ale Makaci.
• ČSSD utrpěla volební debakl. Způsobili to především Sobotka a Chovanec, kteří dělali podraznickou politiku, Dienstbierovci prosazující přepálenou lidskoprávní politiku a multikulti ideologii, stejně jako Valachová, která proti názoru veřejnosti a odbor...
• Největší Čech byl pan Václav Havel,ano to jeten co tak parádně vyjeball se zasranýma komoušema.Nejen to,vyrazil politruka Vaculíka z ČSLA pro lemplovství,krádeže a sexuální obtěžování branců,Vaculík je z Havla vztekem úplně POSRÁN !!
• Sakra šmejdi, pracujete pro lidi nebo jen pro své mocenské hrátky?Za jakou velezradu.Vy stále rozeštváváte národ,ale už toho máme plně zuby.Vám vadí, že se ekonomice trochu daří,proto to vaše odporné divadlo.Lidé bděte při volbách.Jedná se o náš život.